• Lucart L-ONE MINI - Dozownik do papieru toaletowego lub ręcznika papierowego - transparentny - Higiena.NET

Lucart L-ONE MINI - Dozownik do papieru toaletowego lub ręcznika papierowego - transparentny

Kod towaru: 892288I

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 99,00 145,80

136,75 zł Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: Lucart Professional

Marka: Lucart

W magazynie: 28 szt
Od ręki

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

 • Lucart L-ONE MINI - Dozownik do papieru toaletowego lub ręcznika papierowego - transparentny

Opis

Lucart L-One Mini - Dozownik do papieru toaletowego i ręczników centralnie dozowanych w roli

Profesjonalny dozownik marki Lucart do pobierania ręcznika lub papieru toaletowego w formie osobnych listków. Cechą wyróżniającą przedstawiany dyspenser na tle konkurencji jest przede wszystkim fakt, że zastosowana w nim rolka posłuży nam przez bardzo długi czas. System centralnego wydawania to praktyczne rozwiązanie, które znacząco zwiększa wydajność używanych materiałów, np. ręczników papierowych. Oferowane urządzenie pomaga nam odrywać arkusze z rolki wewnątrz, dzięki czemu wydawany jest zawsze jeden listek. Cały dozownik został zaprojektowany tak, aby przede wszystkim zapobiegać niepotrzebnemu rozwijaniu rolki, co przekłada się bezpośrednio na redukcję kosztów zakupu ręczników czy papieru toaletowego.

Dozownik wpływa pozytywnie na zwiększenie poziomu higieny w miejscach, którymi zarządzamy oraz poprawę wydajności pracy. Pobierając ręcznik papierowy, mamy gwarancję, że nikt wcześniej nie dotykał oderwanego przez nas fragmentu. Co więcej, szczelna obudowa urządzenia wykonana z wytrzymałego tworzywa sztucznego, zabezpiecza zawartość przed czynnikami zewnętrznymi, np. wirusami i bakteriami oraz aktami wandalizmu. Dozownik stanowi dedykowane, profesjonalne rozwiązanie w miejscach związanych z gastronomią o średnim lub dużym natężeniu ruchu, np. w galeriach handlowych, restauracjach, hotelach, barach oraz wszędzie tam gdzie higiena oraz wygoda ma szczególne znaczenie.

Dyspenser ręczników i papieru toaletowego został zaprojektowany i wykonany w dbałości o każdy szczegół. W doskonałej harmonii łączy w sobie funkcjonalność i wygodę. Odrywanie pojedynczych listków jest po prostu przyjemne i łatwe, dzięki czemu wydajność pracy naszych pracowników zdecydowanie wzrasta. Co więcej, czyszczenie gładkiej obudowy zajmuje niewiele czasu, podobnie zresztą jak sama wymiana rolki na nową. Dodatkowo ułatwia to również półprzezroczysta obudowa, która umożliwia monitorowanie zużycia.


Cechy produktu

 • Gładka obudowa = łatwe czyszczenie
 • Dozowanie pojedynczych odcinków = oszczędność wkładów
 • Szczelne zamknięcie = większa higiena
 • Prosta wymiana wkładów
 • Schludny, profesjonalny wygląd
 • Redukcja niepotrzebnego rozwijania rolki = mniejsze koszty
 • Zamknięcie na kluczyk = większe bezpieczeństwo
 • Półprzezroczysta obudowa = monitorowanie zużycia
 • Kompaktowy rozmiar = oszczędność miejsca


Kompatybilne produkty

Dozownik jest kompatybilny z ręcznikami papierowymi z serii Lucart L-One Mini 350 oraz papierem toaletowym z serii Lucart L-One Mini 180. W tabeli poniżej znaleźć można dokładne kody identyfikacyjne produktów marki Lucart kompatybilnych z dozownikiem.

 • 852274
 • 812169
 • 812170


Parametry

Materiał wykonania:Tworzywo sztuczne
Kolor:Biało-niebieski
Wysokość:26 cm
Szerokość:20 cm
Głębokość:19 cm
Jednostka sprzedaży:1 dozownik

TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE

Nasz sklep internetowy korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w naszej polityce prywatności.