• Lucart Strong 155 ID - Ręcznik w roli, 2 warstwy, 155 m, celuloza - 6 rolek - Higiena.NET

Lucart Strong 155 ID - Ręcznik w roli, 2 warstwy, 155 m, celuloza - 6 rolek

Kod towaru: 861055K

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 253,95

Ilość:

Jednostka miary: karton

Producent: Lucart Professional

Marka: Lucart

W magazynie: 21 karton
Od ręki

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Lucart Strong 155 ID - Ręcznik w roli, 2 warstwy, 155 m, celuloza - 6 rolek

Opis

Lucart Strong 155 ID - Ręcznik w roli, 2 warstwy, 155 m, celuloza - 6 rolek

Prezentowany ręcznik w roli Strong 155 ID marki Lucart, to rozwiązanie łączące dużą wydajność oraz świetną jakość. Dzięki temu od lat jest popularnym wyborem wśród takich miejsc jak nowoczesne biurowce czy restauracje. Sprawdzi się wszędzie tam, gdzie chcemy zadbać kompleksowo o nawet najbardziej wymagających gości.

Czysta celuloza zastosowana w ręczniku jest pozyskiwana z odpowiedzialnych źródeł i gwarantuje przede wszystkim wysoką chłonność, dzięki czemu będzie doskonałym wsparciem podczas osuszania dłoni oraz zbierania różnego rodzaju rozlanych płynów. Przekłada się to bezpośrednio na poprawienie przepustowości naszych łazienek, co ma szczególne znaczenie zwłaszcza w miejscach o dużym natężeniu ruchu. W ten sposób użytkownicy naszych łazienek zużywają także mniej listków ręcznika do wytarcia rąk, przez co oferowane opakowanie wystarczy na dłużej.

Prezentowany ręcznik jest również miękki i po prostu przyjemny w dotyku, dzięki czemu sprawia wrażenie bardziej luksusowego. W połączeniu ze schludnym, białym kolorem oferowany ręcznik papierowy bardzo dobrze przystaje do miejsc o wyższym standardzie.

Jedna rolka ręcznika papierowego Strong 155 ID ma długość 155 metrów, co przy zakupie całego opakowania daje nam łącznie aż 930 metrów produktu. Taka ilość sprawdzi się doskonale przede wszystkim w miejscach o bardzo dużym natężeniu natężeniu ruchu, np. w restauracjach, pubach, szpitalach czy w galeriach handlowych. Cały system Lucart ID Autocut został zaprojektowany, aby zwiększyć poziom higieny oraz zredukować ilość odpadów i niepotrzebne koszty. Połączenie prezentowanego ręcznika z kompatybilnym dozownikiem stanowi bardzo wygodny sposób na zachowanie 100% higieny, ponieważ mamy gwarancję, że nikt wcześniej nie dotykał używanego przez nas ręcznika papierowego. W ten sposób możemy także zniwelować nadmierne rozwijanie rolki i wydłużyć jej żywotność. Wszystko to wyraźnie zmniejszy koszty utrzymania naszych łazienek.


Cechy produktu

  • Duża ilość - 155 m ręcznika w 1 roli
  • Przyjemne w dotyku
  • Bardzo chłonne
  • Duża odporność na rozdarcia = mniejsze zużycie
  • Dopuszczone do kontaktu z żywnością
  • Czysta celuloza pozyskiwana z odpowiedzialnych źródeł
  • Możliwość dozowania po jednym odcinku


Kompatybilne produkty

Ręcznik jest kompatybilny z dozownikami marki Lucart z funkcją autocut o kodach 892306 i 892300


Parametry

Materiał wykonania:Celuloza
Liczba warstw:2
Wysokość rolki:20,8 cm
Długość rolki:155 m
kolor:biały
Jednostka sprzedaży:karton = 6 rolek
Perforacja:nie