• Lucart Strong 800/240 CF - Czyściwo w roli, 2 warstwy, 240 m, celuloza - 2 rolki - Higiena.NET

Lucart Strong 800/240 CF - Czyściwo w roli, 2 warstwy, 240 m, celuloza - 2 rolki

Kod towaru: 852345J

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 61,75

Ilość:

Jednostka miary: karton

Producent: Lucart Professional

Marka: Lucart

W magazynie: 141 karton
Od ręki

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Lucart Strong 800/240 CF - Czyściwo w roli, 2 warstwy, 240 m, celuloza - 2 rolki

Opis

Lucart Strong 800/240 CF - Czyściwo w roli, 2 warstwy, 240 m, celuloza - 2 rolki

Prezentowane czyściwo w roli Strong 800/240 CF marki Lucart, to rozwiązanie łączące dużą wydajność oraz świetną jakość. Dzięki temu od lat jest popularnym wyborem wśród takich miejsc jak nowoczesne biurowce czy restauracje. Z tego powodu stanowi ono bardzo częsty wybór wśród takich miejsc jak fabryki, warsztaty samochodowe czy kuchnie w restauracjach.

Czysta celuloza zastosowana w czyściwie gwarantuje przede wszystkim wysoką chłonność, dzięki czemu będzie doskonałym wsparciem podczas zbierania różnego rodzaju rozlanych płynów, takich jak np. rozpuszczalniki, oleje czy woda. Wyróżnia się także bardzo dużą wytrzymałością - nawet po namoczeniu środkami czyszczącymi czy płynami do dezynfekcji. Przekłada się to bezpośrednio na poprawienie efektywności naszej pracy. Nawet najbardziej wymagające zadania zajmą nam znacznie mniej czasu niż dotychczas. Dzięki temu zużyjemy także zdecydowanie mniej odcinków, a oferowane opakowanie wystarczy na dłużej i pozwoli zaoszczędzić pieniądze.

Jedna rolka czyściwa papierowego 800/240 CF ma długość 240 metrów, co przy zakupie całego opakowania daje nam prawie 500 metrów produktu. Taka ilość sprawdzi się doskonale przede wszystkim w miejscach o bardzo dużym natężeniu ruchu, np. na linii produkcyjnej czy w warsztacie. Ręcznik został zaprojektowany przede wszystkim, aby zwiększyć jego wydajność i zredukować ilość odpadów oraz niepotrzebne koszty. Połączenie prezentowanego ręcznika z kompatybilnym dozownikiem stanowi bardzo wygodny sposób na zachowanie 100% higieny, ponieważ mamy gwarancję, że nikt wcześniej nie dotykał używanego przez nas ręcznika papierowego. W ten sposób możemy także zniwelować nadmierne rozwijanie rolki i wydłużyć jej żywotność. Wszystko to wyraźnie zmniejszy koszty utrzymania naszych łazienek.


Cechy produktu

  • Duża ilość - 240 m czyściwa w 1 roli
  • Przyjemne w dotyku
  • Bardzo chłonne = łatwe zbieranie płynów
  • Duża odporność na rozdarcia = mniejsze zużycie
  • Dopuszczone do kontaktu z żywnością
  • Czysta celuloza pozyskiwana z odpowiedzialnych źródeł


Kompatybilne produkty

Ręcznik jest kompatybilny z dyspenserami marki Lucart w systemie centralnego dozowania.


Parametry

Materiał wykonania:Celuloza
Liczba warstw:2
Wysokość rolki:24 cm
Szerokość odcinka:30 cm
Długość rolki:240 m
Średnica rolki:25 cm
kolor:biały
Jednostka sprzedaży:2 rolki
Perforacja:nie

TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE

Nasz sklep internetowy korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w naszej polityce prywatności.