• Luna Home - Ręcznik kuchenny, 2-warstwowy, biały - 250 odcinków - Higiena.NET

Luna Home - Ręcznik kuchenny, 2-warstwowy, biały - 250 odcinków

Kod towaru: 20701

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 8,90

Ilość:

Jednostka miary: rolka

Dużo w magazynie
Od ręki

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Luna Home - Ręcznik kuchenny, 2-warstwowy, biały - 250 odcinków

Opis

Luna Home - Ręcznik kuchenny, 2-warstwowy, biały - 250 odcinków

Ręcznik kuchenny Luna Folk to produkt do codziennego stosowania w całym gospodarstwie domowym. Skutecznie wchłania rozlane płyny i pomaga pozbyć się różnego rodzaju zabrudzeń w kuchni np. plam po jedzeniu. Stanowi także nieocenioną pomoc podczas usuwania kurzu z salonu czy przestrzeni biurowej. Oprócz tego sprawdzi się dobrze przy wycieraniu i osuszaniu rąk.

Ręcznik Luna Folk zaprojektowany został na bazie dwóch warstw 100% celulozy najwyższej jakości, dzięki czemu zachowuje idealną równowagę między chłonnością a wytrzymałością. Dodatkowo, tak duża rolka wystarcza na bardzo długi czas, co sprawia, że prezentowany produkt jest bardziej ekonomiczny. Szczególnie polecany wszystkim tym, którzy preferują klasyczne, białe ręczniki papierowe w przystępnej cenie.

Co ważne, oferowany produkt został dopuszczony do bezpośredniego kontaktu z żywnością, dzięki czemu będzie niezastąpiony w trakcie przygotowywania i sprzątania po posiłkach. To świetne rozwiązanie często wybierane przez restauracje hotelowe, bary, stołówki i inne lokale związane z gastronomią.


Parametry

Warstwy:2
Liczba odcinków:250
Materiał:celuloza
Kolor:biały
Opakowanie:1 rolka

Opinie

    Bądź pierwszy. Oceń towar!