• Luna Soft Home Automatik 280/21 – Ręcznik papierowy, 2-warstwy, celuloza – 6 rolek - Higiena.NET

Luna Soft Home Automatik 280/21 – Ręcznik papierowy, 2-warstwy, celuloza – 6 rolek

Kod towaru: 23002

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 226,70

Ilość:

Jednostka miary: karton

Producent: DGA Optima

Marka: DGA Optima

Brak w magazynie
Dostępny na zamówienie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Luna Soft Home Automatik 280/21 – Ręcznik papierowy, 2-warstwy, celuloza – 6 rolek

Opis

Luna Soft Home Automatik 280/21 - Ręcznik papierowy, 2-warstwowy, celuloza - 6 rolek

Ręcznik papierowy Luna Soft Home Automatik jest produktem klasy premium, który dedykowany jest do profesjonalnego czyszczenia brudów w miejscach, gdzie wymagane jest częste czyszczenie stanowiska pracy lub występuje duże natężenie ruchu w budynku. Można tu wymienić wielkopowierzchniowe restauracje, hotele, biurowce, stadiony i inne obiekty sportowe, zakłady pracy czy również jakakolwiek łazienka w miejscu publicznym, która obsługuje kilkaset osób dziennie. Dlatego też główną zaletą Luna Soft Home Automatik w przypadku tych przykładowych zastosowań jest długość rolki. Jedna rolka to 280 metrów bieżących papieru, zaś całe opakowanie to łącznie aż 1680 m produktu do wykorzystania. Tak duża ilość listków do wykorzystania to bardziej ekonomiczne zastosowanie, niż używanie krótszych rolek, a także gwarancja, że papieru nie zabraknie w chwili, gdy będzie on najbardziej potrzebny.

Ręczniki papierowe Luna Soft Home Automatik mogą być z powodzeniem stosowane w popularnych dozownikach do ręczników papierowych. Co więcej - produkt ten może być używany jako alternatywny wkład na automatyczny dozownik, który odcina równomiernie papier za pomocą wbudowanych w środku obudowy noży. Należy przy tym pamiętać, by wcześniej zachować plastikowe adaptery odpowiadające za automatyczne rozwijanie ręcznika. Papier, z którego jest produkowany ręcznik w roli Luna Soft Home Automatik powoduje, że listek dobrze się ucina i nie powoduje niszczenia czy tępienia się noży w dozowniku. Ten model ręcznika papierowego będzie kompatybilny z dozownikami obsługującymi rolki o średnicy tulei 38 mm.

Ręcznik papierowy Luna Soft Home Automatik składa się z dwóch warstw wysokojakościowej celulozy (100% składu) o wysokiej wytrzymałości. Produkt doskonale usuwa brud różnego pochodzenia. Dwie warstwy papieru posiadają bardzo dużą chłonność cieczy, co pozwala szybko i skutecznie czyścić zabrudzenia spowodowane przez jedzenie, płyny czy wodę. Celuloza wykorzystana w Luna Soft Home Automatik sprawnie zbiera kurz z przestrzeni biurowej. Wcześniej wspomniana chłonność wody powoduje, że produkt ten fantastycznie sprawdzi się przy wycieraniu rąk w łazienkach o dużym ruchu.


Parametry

Warstwy:2
Długość rolki:280 m
Szerokość rolki:21 cm
Średnica rolki:19 cm
Materiał:celuloza
Kolor:biały
Opakowanie:6 rolek