• Makoinstal - Lustro prostokątne, sfazowane krawędzie, srebrne - 40x80 cm - Higiena.NET

Makoinstal - Lustro prostokątne, sfazowane krawędzie, srebrne - 40x80 cm

Kod towaru: ZWIERCIADŁO/40-80

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 41,00 53,60

41,00 zł Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: Makoinstal

Marka: Makoinstal

W magazynie: 22 szt
Od ręki

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Makoinstal - Lustro prostokątne, sfazowane krawędzie, srebrne - 40x80 cm

Opis

Makoinstal - Lustro prostokątne, sfazowane krawędzie, srebrne - 40x80 cm

Praktyczne lustro marki Makoinstal o sfazowanych, bezpiecznych krawędziach, wykonane z najlepszej jakości materiałów. Nadaje się idealnie do łazienki czy przedpokoju. Prezentowany produkt nie tylko wyraźnie ułatwi naszą codzienność, pozwalając dokładnie się w nim przejrzeć, ale także wpłynie na postrzeganie naszych przestrzeni.

Prawidłowo rozmieszczone lustra powiększają optycznie pomieszczenia i dają wrażenie głębi oraz swobody. Co więcej, miejsca, gdzie lustra stanowią element dekoracyjny na pierwszy rzut oka wydają się o wiele jaśniejsze, a co za tym idzie wywołują pozytywne odczucia i sprawiają wrażenie bardziej luksusowych.

Prezentowane lustro prostokątne wkomponowuje się doskonale w meble o podobnych kształtach. Połączenie prostych linii obu elementów współgra ze sobą w idealnej harmonii i daje poczucie ładu w naszym pomieszczeniu. Lustro stanowi świetny dodatek zwłaszcza do wnętrz wykonanych w nowoczesnej stylistyce.

Uwaga! Lustra nie podlegają wysyłce kurierem DPD, mogą być zamawiane jedynie z odbiorem osobistym w naszym oddziale stacjonarnym. Oferowany produkt jest powystawowy, dlatego na jego powierzchni mogą być widoczne drobne niedoskonałości. Przed dokonaniem zakupu na prośbę klienta wysyłamy zdjęcie artykułu bezpośrednio z magazynu.


Parametry

Wymiary:40x80cm
Kształt:prostokąt
Krawędzie:Sfazowane

Opinie

    Bądź pierwszy. Oceń towar!