• Merida Bali Plus - Mydło w pianie, bananowe - 700 ml - Higiena.NET

Merida Bali Plus - Mydło w pianie, bananowe - 700 ml

Kod towaru: M12P

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 32,90

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: Merida

Marka: Merida

W magazynie: 12 szt
Od ręki

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Merida Bali Plus - Mydło w pianie, bananowe - 700 ml

Opis

Merida Bali Plus - Mydło w pianie, bananowe - 700 ml

Bardzo wydajne mydło w pianie marki Merida o łagodnym, bananowym zapachu. Jego skład oparty został o łagodne składniki myjące, które pomogą pozbyć się zabrudzeń i wszelkich bakterii czy wirusów, a przy tym nie podrażnią delikatnej skóry dłoni.

Prezentowany produkt to wkład do kompatybilnych dozowników Merida, które ułatwiają pobieranie mydła i zmniejszają jego zużycie. Warto zaznaczyć, że pianka to najbardziej wydajna forma mydła spośród wszystkich jego rodzajów. Dlatego w połączeniu z odpowiednim dozownikiem, jeden wkład wystarczy aż na 2000 porcji. Co więcej, jako że mydło świetnie rozprowadza się na dłoniach, do ich umycia wystarczy zaledwie jedna lub dwie porcje.

Warto także zwrócić uwagę na fakt, że cała zawartość przechowywana jest w bardzo szczelnym opakowaniu. W ten sposób eliminujemy ryzyko jego skażenia szkodliwymi drobnoustrojami i gwarantujemy użytkownikom maksimum higieny.


Kompatybilne produkty

Mydło jest kompatybilne z dozownikami marki Merida o następujących kodach: DTN201, DTS201, DPB201, DCB201, DCC201, DSM206


Parametry

Pojemność:700 ml
Zapach:Bananowy

Dokumenty

Opinie

    Bądź pierwszy. Oceń towar!

TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE

Nasz sklep internetowy korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w naszej polityce prywatności.