Numatic Henry HVR160 - Odkurzacz przemysłowy do zbierania zanieczyszczeń suchych

Kod towaru: 902398

Cena brutto 559,00

Producent: Numatic

Marka: Numatic

Brak w magazynie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

Opis

Numatic Henry HVR160 - Odkurzacz przemysłowy Compact do zbierania zanieczyszczeń suchych

Henry HVR160 to mniejszy i zwinniejszy odpowiednik najpopularniejszego modelu odkurzacza w ofercie brytyjskiego producenta Numatic International - Henry'ego HVR200.

Co zmieniło się w nowej wersji? HVR160 jest lżejszy od swojego poprzednika, a jego wymiary, wraz z pojemnością, zmniejszyły się, by Twój Henry mniej przeszkadzał podczas sprzątania i łatwiej chował się, gdy nie jest używany. Przekonaj się o tym, czy wersja o zmniejszonych gabarytach jest dla Ciebie odpowiednia!


Twardziel prosto z wysp

Henry nie jest byle pierwszym odkurzaczem. To maszyna o zauważalnie wysokim standardzie - zbudowany w sposób charakterystyczny dla konstrukcji odkurzaczy profesjonalnych o podwyższonej odporności na uszkodzenia.

Silnik ssący, w jaki wyposażony jest nasz bohater, skonstruowano z myślą o długiej i nieprzerwanej eksploatacji nawet w warunkach przemysłowych. Lecz czy oznacza to, że Henry nie przepada za domowym zaciszem? Wręcz przeciwnie! Odkurzacz skonstruowany jest tak, aby zapewnić Ci maksimum wygody oraz moc prawdziwego pogromcy brudu. Henry szczyci się stabilną siłą ssania ze wskaźnikiem podciśnienia równym 2300 mm. Oznacza to, że spokojnie możesz powierzyć mu nawet najcięższe zadania.

Odkurzacz nigdy nie zaplącze się o własne nogi (tudzież koła), ponieważ inżynierowie w fabryce Numatic zamontowali mu ręczny zwijacz kabla. Dzięki temu małemu usprawnieniu łatwo pozbędziesz się irytujących momentów, w których Twój odkurzacz blokował się o własny kabel. Jeśli mowa o kablu, to warto wspomnieć, że ten ma długość aż 10 m. Pamiętaj, że utrzymanie porządku, zwłaszcza w obrębie własnej osoby, to priorytet dla Henry'ego!

Pojemnik na odpady, stanowiący właściwe ciało omawianego gentlemana, mieści w sobie oryginalny worek Numatic Hepaflo 9l. Trzy takie worki dostajesz w zestawie razem z odkurzaczem, aby wygodniej zacząć przygodę ze swoim nowym odkurzaczem. Taki zestaw powinien wystarczyć Ci na rok pracy z Henrym.

Henry leży wygodnie na podstawie wyposażonej w kółka obrotowe wykonane z bardzo wytrzymałego tworzywa. Swobodna jazda w każdym kierunku to zauważalna ulga w stosunku do maszyn innych producentów. Wreszcie Twój odkurzacz pojedzie tam, gdzie tego chcesz, aby być w centrum akcji!

Tym, co czyni Henry'ego miłośnikiem alergików, jest niesamowity system filtracji. Oparto go na worku wielowarstwowym HepaFlow oraz filtrze zasadniczym Tritex o dużej powierzchni. Taki zestaw zapewni, że czyszczone powierzchnie pozbawione są jakichkolwiek alergogennych czynników. Odkurzacz nie wzbija w powietrze kurzu tylko natychmiastowo wiąże go w obszernym 9 litrowym pojemniku. Wymienne worki marki Numatic starczają na bardzo długo, co czyni Henry'ego tanim i funkcjonalnym kompanem w walce z brudem.


Modyfikuj swojego Henry'ego wedle potrzeby

Akcesoria dołączone do odkurzacza wykonano ze stali nierdzewnej oraz tworzywa o podwyższonej wytrzymałości.

W zestawie otrzymujesz:

 • 903712 – wąż ssący 2,2m
 • 601008 – rura prosta 2 x 50 cm stal nierdzewna
 • 601052 – rura wygięta z regulacją przepustowości
 • 601142 – ssawka szczelinowa 240mm
 • 902923 – ssawka 300mm
 • 601144 – ssawka z włosiem, okrągła
 • 601145 – ssawka do tapicerki 150mm
 • 601146 – szczotka do ssawki 150mm
 • 601141 – redukcjaWraz z odkurzaczem dostajesz zmienne szczotki. Rozszerzają one funkcje Twojego Henry'ego na wiele nowych sposobów.

Dzięki ssawce szczelinowej będziesz wreszcie w stanie dosięgnąć tego jednego paprocha za szafą, który męczy Twoje sumienie przez cały rok. Natomiast okrągła ssawka z włosiem to doskonałe rozwiązanie do czyszczenia delikatnych powierzchni, takich jak Twoje ulubione sprzęty elektroniczne.

Ssawki głównej o szerokości 300 mm możesz używać w dwóch trybach. Jeśli odkurzasz powierzchnie płaskie, pamiętaj o wysunięciu szczotek na ssawie. Dzięki nim unikniesz przykrych niespodzianek w postaci rys na sprzątanych powierzchniach.

Jeśli chcesz wyczyścić dywan lub inną niestandardową powierzchnię, to zmień tryb na ssawkę bez szczotek. Dzięki temu masz pewność, że nawet najdrobniejsze zabrudzenia kryjące się w głębi dywanu zostaną wciągnięte przez Henry'ego.

Tryby zmieniasz w najprostszy możliwy sposób - nadepnij na przycisk na ssawce i śmiało zmieniaj czyszczoną powierzchnię. Wszystkie akcesoria możesz kupić osobno w naszym sklepie po uprzednim kontakcie z obsługą. Co więcej! Możesz rozbudować umiejętności Henry'ego o dodatkowe szczotki oferowane przez producenta Numatic.


Ciesz się Henrym jeszcze dłużej!

Po zakupie Twój nowy odkurzacz posiada 2 lata gwarancji do zastosowań przemysłowych (zakup na fakturę) lub 3 lata gwarancji do zastosowań domowych (zakup na paragon) Jako oficjalny dystrybutor marki Numatic w Polsce oferujemy Ci przedłużoną gwarancję, jeśli chcesz dłużej cieszyć się swoim Henrym w domowym zaciszu. Oferta zakłada przedłużenie gwarancji z 3 lat na aż 5 lat nieodpłatnych napraw w razie awarii. Usługa ta kosztuje 99 zł i jest dostępna do każdego odkurzacza znajdującego się w naszej ofercie.

Co zrobić, aby dokupić dodatkowe 2 lata gwarancji?

Wybierz zestaw z dodatkową gwarancją w sekcji "Zestawy" poniżej lub przy zakupie skontaktuj się z naszą obsługą, a my doliczymy do rachunku dodatkową pozycję.


Parametry

 • Moc silnika – 620 W
 • Zasilanie – 230 V
 • Wydajność energetyczna – klasa A
 • Dywany / posadzki twarde – klasa C
 • Emisja kurzu – klasa C
 • Poziom hałasu – 72 dB
 • Roczne zużycie energii – 27,9 kWh / rok
 • Pojemność zbiornika – 6 l
 • Poziom ssania – 2300 mm
 • Długość kabla zasilającego – 10 m
 • Całkowity zasięg odkurzania – 26,1 m
 • Waga – 7,5 kg
 • Wymiary – 315 x 340 x 345 mm
 • WorkiNumatic Hepa-Flo 9l (604015)