• Pronto Multi Surface Lime - Pianka do czyszczenia i pielęgnacji powierzchni - 300 ml - Higiena.NET

Pronto Multi Surface Lime - Pianka do czyszczenia i pielęgnacji powierzchni - 300 ml

Kod towaru: 922639

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 15,90

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: SC Johnson

Marka: Pronto

W magazynie: 18 szt
Od ręki

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Pronto Multi Surface Lime - Pianka do czyszczenia i pielęgnacji powierzchni - 300 ml

Opis

Pianka czyszcząca o orzeźwiającym, cytrusowym zapachu

Niezwykle funkcjonalny środek czyszczący o bardzo szerokiej gamie zastosowań. Nadaje się do mycia wielu rodzajów powierzchni np. plastiku, metalu i zabezpieczonego drewna. Jego wyjątkowo skuteczna formuła stanowi nieocenione wsparcie podczas codziennej pielęgnacji naszych pomieszczeń.

Pronto Multi Surface delikatnie wyczyści i pozwoli Ci bez wysiłku pozbyć się różnych zabrudzeń, w tym uciążliwych, ciągle powracających odcisków palców oraz kurzu. Dzięki niemu przywrócisz powierzchniom naturalne piękno i dawny blask bez obaw o pozostawienie smug czy zacieków. Dodatkowo, po zastosowaniu preparat zneutralizuje również przykre zapachy i zastąpi je utrzymującą się przez bardzo długi czas orzeźwiającą, cytrusową wonią.

Praktyczny aplikator w spray’u pozwoli Ci dotrzeć w trudno dostępne miejsca, dzięki czemu Twoja praca stanie się o wiele bardziej wygodna i szybsza. Pronto sprawdzi się perfekcyjnie m.in. podczas mycia stołów, biurek, blatów kuchennych, zlewów oraz różnych urządzeń, w tym także elektrycznych.


Zastosowanie

Spryskaj powierzchnię preparatem a następnie wytrzyj za pomocą miękkiej szmatki lub papieru. Podczas czyszczenia urządzeń elektrycznych należy ówcześnie odłączyć je od zasilania, a środek nanieść na szmatkę lub papier i dopiero przy ich użyciu przetrzeć powierzchnię. Środka nie należy stosować na drewnie niezabezpieczonym, wannach i podłogach.


Parametry

Pojemność:300 ml
Zapach:Cytrusowy