• Pronto Original - Środek do mycia paneli i płytek - 1 l - Higiena.NET

Pronto Original - Środek do mycia paneli i płytek - 1 l

Kod towaru: 939505

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 17,85

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: SC Johnson

Marka: Pronto

W magazynie: 14 szt
Od ręki

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Pronto Original - Środek do mycia paneli i płytek - 1 l

Opis

Bardzo wydajny płyn do czyszczenia oraz pielęgnacji paneli i płytek

Płyn do mycia i konserwacji podłóg winylowych, wykonanych z paneli bądź płytek ceramicznych. Sprawdza się perfekcyjnie podczas regularnego, codziennego mycia a także przy czyszczeniu gruntownym.

Płyn do paneli i płytek Pronto nie tylko w łagodny sposób czyści, ale także pielęgnuje i dba o bezpieczeństwo Twoich powierzchni. Preparat skutecznie nawilży podłogę i bardzo szybko pozbędzie się nawet najbardziej uciążliwych zabrudzeń bez obaw o wystąpienie uszkodzeń. Niezwykle efektywnie poradzi sobie z nagromadzonym i ciągle powracającym kurzem, a także podkreśli piękno powierzchni, nadając im połysk bez smug.

Dodatkowo, płyn do paneli i płytek Pronto gwarantuje neutralizację nieprzyjemnych zapachów, zastępując je odświeżającą wonią opartą o naturalne olejki eteryczne. Regularne stosowanie preparatu wiąże się bezpośrednio z usprawnieniem i uproszczeniem Twojej pracy, oraz zapewnieniem atrakcyjnego wyglądu Twoim podłogom.


Zastosowanie

Do skutecznego mycia wystarczy wymieszać 2 nakrętki płynu z 5 litrami ciepłej wody. Następnie należy nanieść i rozprowadzić płyn na całej czyszczonej powierzchni za pomocą mopa, szmatki lub gąbki. W przypadku korzystania ze szmatki nie jest wymagane spłukiwanie i osuszanie. Dla bezpieczeństwa przed użyciem sugerowane jest sprawdzenie działania preparatu na niewielkim fragmencie powierzchni.


Parametry

Pojemność:1 l
Kolor:zielony

Opinie

    Bądź pierwszy. Oceń towar!