• Purox Universal - Kapsułki do prania - 40 sztuk - Higiena.NET

Purox Universal - Kapsułki do prania - 40 sztuk

Kod towaru: 9333505

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 33,90

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: Clovin

W magazynie: 7 szt
Od ręki

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Purox Universal - Kapsułki do prania - 40 sztuk

Opis

Purox Universal - Kapsułki do prania - 40 sztuk

Bardzo wydajne kapsułki do prania marki Purox Universal o dobrych właściwościach czyszczących. Zaprojektowane zostały z myślą o praniu zarówno tkanin jasnych jak i kolorowych. W ekonomiczny sposób przywrócą Twoim ubraniom dawny kolor, czy to intensywną czerwień czy śnieżną biel. Dzięki skoncentrowanej formule do wykonania prania wystarczy tylko jedna kapsułka. Jest to gwarancja oszczędności, dzięki czemu utrzymamy naszą garderobę w czystości bez ponoszenia dużych kosztów.

Kapsułki Purox Universal poradzą sobie świetnie nawet z najtrudniejszymi zabrudzeniami, w tym plamami z kawy czy tłuszczu. Oferowany produkt to rozwiązanie zaprojektowane z myślą o bezpiecznym i skutecznym praniu, zarówno maszynowym jak i ręcznym wszystkich rodzajów tkanin, w tym najbardziej delikatnych.

Purox Universal umożliwi Ci zadbanie o Twoje ubrania w sposób kompleksowy. Dzięki nim nie tylko pozbędziesz się plam, ale także pomożesz zachować tkaninom przyjemną miękkość i usuniesz przykre zapachy, zastępując je świeżą wonią. Z kapsułkami Purox Universal zapewnisz sobie oraz swoim domownikom długotrwały komfort. Co więcej, ochronne składniki kapsułek zminimalizują osadzanie się kamienia na częściach pralki. Dzięki temu nasze urządzenie będzie działać bezawaryjne przez dłuższy czas.


Cechy produktu

  • Usuwanie trudnych plam
  • Skoncentrowana formuła = oszczędność pieniędzy
  • Długo utrzymujący się świeży zapach
  • Właściwości zabezpieczające pralkę
  • Łatwe w użyciu


Instrukcja stosowania

Włóż kapsułkę do bębna pralki przed wrzuceniem prania.


Parametry

Liczba kapsułek:40
Średnia liczba prań:40
Zastosowanie:Do każdego koloru ubrań

Opinie

    Bądź pierwszy. Oceń towar!