• Purox Universal - Uniwersalny proszek do prania, 78 prań - 5,5 kg - Higiena.NET

Purox Universal - Uniwersalny proszek do prania, 78 prań - 5,5 kg

Kod towaru: 930504

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 36,25

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: Clovin

W magazynie: 11 szt
Od ręki

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Purox Universal - Uniwersalny proszek do prania, 78 prań - 5,5 kg

Opis

Purox Universal - Uniwersalny proszek do prania, 78 prań - 5,5 kg

Bardzo wydajny proszek do prania marki Purox Universal o dobrych właściwościach czyszczących. Zaprojektowany został z myślą o praniu zarówno tkanin ciemnych, jasnych jak i kolorowych. W ekonomiczny sposób przywróci Twoim ubraniom dawny kolor, czy to intensywną czerń czy śnieżną biel. Skoncentrowana formuła środka wymaga użycia zaledwie 60 g proszku na pranie. Gwarantuje to wyraźne zwiększenie oszczędności i umożliwia utrzymanie garderoby w czystości bez ponoszenia dużych kosztów.

Proszek Purox Universal poradzi sobie świetnie z różnego rodzaju zabrudzeniami, w tym plamami z tłuszczu czy owoców. Oferowany produkt to rozwiązanie zaprojektowane z myślą o bezpiecznym i skutecznym praniu, zarówno maszynowym jak i ręcznym wszystkich rodzajów tkanin, w tym najbardziej delikatnych.

Purox Universal umożliwi Ci zadbanie o Twoje ubrania w sposób kompleksowy. Dzięki niemu nie tylko pozbędziesz się plam, ale także pomożesz zachować tkaninom przyjemną miękkość i usuniesz przykre zapachy, zastępując je świeżą wonią. Z proszkiem Purox Universal zapewnisz sobie oraz swoim domownikom długotrwały komfort. Co więcej, ochronne składniki proszku zredukują osadzanie się kamienia na częściach pralki. Dzięki temu nasze urządzenie będzie działać bezawaryjne przez dłuższy czas.


Instrukcja stosowania

Wsyp około 60 g proszku do szufladki i wybierz odpowiedni program.


Parametry

Pojemność:5,5 kg
Średnia liczba prań:78
Zastosowanie:Uniwersalny

Opinie

    Bądź pierwszy. Oceń towar!