• Zarys EasyCare – Rękawice diagnostyczne, winylowe, bezpudrowe, 100 sztuk – XL - Higiena.NET

Zarys EasyCare – Rękawice diagnostyczne, winylowe, bezpudrowe, 100 sztuk – XL

Kod towaru: RWB07XL

Cena brutto 54,00

Brak w magazynie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Zarys EasyCare – Rękawice diagnostyczne, winylowe, bezpudrowe, 100 sztuk – XL

Opis

Zarys EasyCare – Rękawice diagnostyczne, winylowe, bezpudrowe, 100 sztuk – XL

Świetnej jakości rękawice diagnostyczne wykonane z bardzo wytrzymałego winylu. Sprawdzą się doskonale przede wszystkim podczas wykonywania wszystkich podstawowych zadań w gabinetach lekarskich, przychodniach lekarskich czy salonach kosmetycznych. Radzą sobie znacznie lepiej z różnego rodzaju substancjami np. olejowymi czy tłuszczowymi, niż standardowe rękawiczki z nitrylu.

Przyjazny dla skóry winyl i brak pudru na jego powierzchni to cechy wyraźnie redukujące ryzyko pojawienia się reakcji alergicznych bądź różnego rodzaju podrażnień. Zdecydowanie poprawia to funkcjonalność rękawic w porównaniu do ich lateksowych odpowiedników, mogących powodować niepożądane reakcje na skórze pacjentów.

Winyl z którego wykonane są rękawiczki wyróżnia się przede wszystkim dużą wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne. Zapewnia nawet trzykrotnie większą odporność na przebicia niż standardowe rękawiczki lateksowe, chroniąc przed różnymi, nieszczęśliwymi wypadkami.

Oferowany materiał, czyli winyl, jest miękki i elastyczny, dzięki czemu rękawiczki świetnie dopasowują się do dłoni i zwiększają komfort ich noszenia. Dodatkowo, teksturowana powierzchnia zapewnia użytkownikowi niezwykle pewny chwyt. Rękawiczki pasują zarówno na lewą, jak i na prawą rękę, a rolowany mankiet zdecydowanie ułatwia ich zakładanie i zdejmowanie.


Zastosowanie

Rękawiczki służą do jednorazowego użytku i nie są jałowe. Przed użyciem zalecane jest sprawdzenie pod względem powodowanych uszkodzeń oraz niekorzystanie z rękawic, które uległy uszkodzeniu. Nie należy ich stosować do ochrony przed groźnymi substancjami chemicznymi.


Parametry

Rozmiar:XL
Materiał:Winyl
Opakowanie:100 sztuk
Opakowanie zbiorcze:1 karton = 10 x 100 sztuk