• Sauber Lab PU15 Imprise Glas - Środek do mycia szkła i innych powierzchni zmywalnych - 1 l - Higiena.NET

Sauber Lab PU15 Imprise Glas - Środek do mycia szkła i innych powierzchni zmywalnych - 1 l

Kod towaru: PU15/1L

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 28,25

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: SAUBER LAB

Marka: Sauber Lab

W magazynie: 17 szt
Od ręki

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Sauber Lab PU15 Imprise Glas - Środek do mycia szkła i innych powierzchni zmywalnych - 1 l

Opis

Sauber Lab PU15 Imprise Glas - Środek do mycia szkła i powierzchni zmywalnych - 1 l

Wysokiej jakości, szybkoschnący preparat na bazie wody osmotycznej do mycia wszelkiego rodzaju powierzchni zmywalnych, w tym również szklanych. PU15 Imprise Glas to niezastąpiona pomoc w trakcie wykonywania codziennych obowiązków mających na celu utrzymanie stałego, wysokiego poziomu czystości. Bardzo dobrze radzi sobie w wielu różnych sytuacjach i pomoże Ci bez wysiłku umyć takie powierzchnie jak np.:

  • Szyby i plexiglas
  • Lustra i płytki ceramiczne
  • Framugi okien i parapety
  • Meble i urządzenia z tworzyw sztucznych

Formułę środka wzbogacono o składniki przyspieszające proces wysychania, co wyraźnie zmniejszy Twój wysiłek. Dzięki temu płyn zapewni powierzchniom nieskazitelny połysk i nie pozostawi po użyciu nieestetycznych smug i zacieków. PU15 Imprise Glas bardzo efektywnie radzi sobie nawet z trudnymi zabrudzeniami. Szybko i skutecznie rozpuszcza m.in. różnego rodzaju zacieki.

Silnie skoncentrowana formuła PU15 Imprise Glas, sprawi, że preparat wystarczy na wiele dozowań, co przełoży się na oszczędność pieniędzy oraz pozwoli zredukować odpady z tworzyw sztucznych. Środek sprawdzi się doskonale podczas profesjonalnego użytku np. w lokalach gastronomicznych, gdzie skutecznie umyje szyby lad chłodniczych, ale znajdzie zastosowanie także w domu.


Zastosowanie

Preparat jest gotowy do użycia. Spryskaj powierzchnię niewielką ilością PU15 Imprise Glas, po czym wytrzyj całość do sucha przy użyciu ręcznika papierowego, lub ściereczki z mikrofazy.


Parametry

Pojemność:1 l