• Sauber Lab SR25 Samido Fresh – Uniwersalny środek do mycia powierzchni sanitarnych – 10 l
 - Higiena.NET

Sauber Lab SR25 Samido Fresh – Uniwersalny środek do mycia powierzchni sanitarnych – 10 l

Kod towaru: SR25

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 294,60

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: SAUBER LAB

Marka: Sauber Lab

Brak w magazynie
Dostępny na zamówienie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Sauber Lab SR25 Samido Fresh – Uniwersalny środek do mycia powierzchni sanitarnych – 10 l

Opis

Sauber Lab SR25 Samido Fresh – Uniwersalny środek do mycia powierzchni sanitarnych – 10 l

Bardzo wydajny i delikatny dla czyszczonych powierzchni preparat do mycia sanitariatów. Stanowi nieocenione wsparcie przede wszystkich podczas wykonywania codziennych obowiązków w celu utrzymywania stałego, wysokiego poziomu czystości. Doskonale sprawdza się w wielu różnych sytuacjach i pomoże Ci bez wysiłku umyć takie powierzchnie jak np.:

  • Krany, słuchawki prysznicowe i inna armatura
  • Zabrudzone fugi, płytki ceramiczne i cegły
  • Brodziki, wanny i umywalki
  • Pisuary i muszle toaletowe

Receptura preparatu została wzmocniona o bardzo silnie aktywne składniki, które zredukują Twój wysiłek do minimum. SR25 Samido Fresh bardzo efektywnie radzi sobie z zabrudzeniami najczęściej spotykanymi w łazienkach. Szybko i skutecznie rozpuszcza przede wszystkim osady z kamienia wodnego, ślady moczu, pozostałości mydła oraz zacieki z rdzy. Środek pomaga usunąć wspomniane zabrudzenia permanentnie, gwarantując zachowanie czystości przez znacznie dłuższy czas.

Preparat pozbędzie się także uciążliwych nalotów i wykwitów z fug, które wydawały się być niemożliwe do usunięcia. Dodatkowo, środek wyposażony został w składniki pomagające zneutralizować przykre zapachy, co bardzo pozytywnie wpłynie na zwiększenie Twojego komfortu podczas mycia łazienki.

Regularne stosowanie środka przywróci dawny kolor i nieskazitelny połysk czyszczonym powierzchniom, oraz wypełni Twoją łazienkę przyjemna wonią. Zadba On o powierzchnie sanitarne kompleksowo i sprawi, że toaleta zalśni czystością jak nigdy wcześniej. Co więcej, bardzo wydajne dozowanie SR25 Samido Fresh sprawi, że będziesz wymieniał środki czystości znacznie rzadziej, co przełoży się bezpośrednio na oszczędność pieniędzy i zredukowanie liczby odpadów.


Zastosowanie

Uwaga, środka nie należy stosować na powierzchniach wrażliwych na działanie kwasu. Rozpuść około 20-50 ml środka w 10 litrach czystej wody. Tak uzyskany roztwór rozprowadź na mytej powierzchni i poczekaj aż zacznie działać. Przetrzyj powierzchnię wybranym narzędziem np. gąbką lub szczotką, a na koniec spłucz powierzchnię wodą. Przed czyszczeniem fug, należy zwilżyć je wodą. Zalecane jest korzystanie z odzieży ochronnej, przede wszystkim rękawic i ochrony oczu.


Parametry

Pojemność:10 l

TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE

Nasz sklep internetowy korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w naszej polityce prywatności.