• Splast - Wózek serwisowy z wyciskarką, dwuwiaderkowy + dwa koszyczki - 2x20 l - Higiena.NET

Splast - Wózek serwisowy z wyciskarką, dwuwiaderkowy + dwa koszyczki - 2x20 l

Kod towaru: WCH-0020-URZ-SP-ZLO

Cena brutto 488,85

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Mało w magazynie
Od ręki

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Splast - Wózek serwisowy z wyciskarką, dwuwiaderkowy + dwa koszyczki - 2x20 l

Opis

Splast - Wózek serwisowy z wyciskarką, dwuwiaderkowy + dwa koszyczki - 2x20 l

Wykonany z wysokiej jakości materiałów wózek serwisowy wyposażony w dwa pojemne wiaderka i uniwersalną wyciskarkę oraz koszyczek. Projekt doświadczonej na rynku marki Splast, stworzony został z myślą o klientach poszukujących w pierwszej kolejności solidności i ergonomii. Praktyczne rozwiązania zastosowane w oferowanym produkcie pozwolą wyraźnie zwiększyć efektywność pracy naszej i naszego personelu. Dzięki temu wózek stanowi bardzo popularny wybór wśród profesjonalnych sprzątających, a także różnego rodzaju lokali usługowych.

Jego nieduże gabaryty umożliwią bardzo wygodną pracę nawet w ciasnych pomieszczeniach, dlatego stanowi idealne rozwiązanie w miejscach o małej lub średniej powierzchni, takich jak np. kawiarnie, salony fryzjerskie, salony kosmetyczne, gabinety lekarski, bary fastfood czy przedszkola.

Dwa wiadra – jedno w kolorze czerwonym, drugie w niebieskim – pozwolą w prostu sposób uporządkować naszą pracę. W takim systemie jedno wiadro będzie zawsze pełniło rolę zbiornika na wyciśniętą wodę. To właśnie w nim zamontowana została praska do odciskania mopów o wszechstronnym zastosowaniu. Przy jej pomocy właściwie bez wysiłku obsłużysz różne rodzaje mopów profesjonalnych, w tym te najczęściej spotykane, czyli mopy płaskie oraz sznurkowe. W połączeniu z dźwignią umieszczoną na ergonomicznej wysokości odciskanie mopów staje się szybkie i wygodne. W ten sposób nie musimy ciągle się schylać, więc oszczędzimy sobie bólu pleców. Co więcej, jej końcówka pokryta została tworzywem sztucznym z tłoczeniem antypoślizgowym, aby zagwarantować nam pewny chwyt podczas pracy.

Jednym z najważniejszych elementów prezentowanego wózka do sprzątania jest jego rama. Wykorzystanie stali chromowanej zdecydowanie podkreśla fakt, iż jest to produkt, który ma posłużyć nam przez lata. Należy pamiętać, że zastosowany materiał wyróżnia się nie tylko wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne, takie jak obicia, pęknięcia czy ścieranie, ale także na działanie różnego rodzaju środków chemicznych – nawet bardzo silnych. Co więcej, chromowanie stali sprawia, że znacznie wolniej poddaje się ona korozji. Dzięki tak trwałemu materiałowi ramy, cała konstrukcja jest bardzo wytrzymała i po prostu solidna.

W projekcie wózka zatroszczono się o najdrobniejsze detale i zamontowano udogodnienia, które mają zwiększyć jego praktyczność. Jednym z takich usprawnień jest wygodny uchwyt na kij do mopa z boku wyciskarki, dzięki któremu możemy go odstawić i uwolnić obie dłonie. Oprócz tego, nieduże kółka montowane do podstawy ramy, powleczono grubą warstwą gumy, której zadaniem jest zabezpieczenie naszych podłóg przed powstaniem rys. Co więcej, kółka w połączeniu z mocowanym na ergonomicznej wysokości uchwytem do prowadzenia wózka, wyraźnie poprawiają komfort operowania całą konstrukcją.

Jako dodatkowe wyposażenie do prezentowanego wózka do sprzątania dołączamy metalowy koszyczek, który możemy powiesić na jego uchwycie do prowadzenia. Może on pełnić rolę półki na wszelkiego rodzaju artykuły przydatne w trakcie sprzątania, np. ściereczki, środki chemiczne, szczotki czy gąbki. Przyda się również, jeśli naszym zadaniem jest wymiana ręczników czy papieru toaletowego w łazience, bowiem w koszyczku możemy z łatwością przenieść niezbędne materiały.


Elementy składowe wózka Splast WCH/0020

  • Rama oraz rączka wykonane z wytrzymałej stali chromowanej
  • Wydajna wyciskarka do mopów płaskich i sznurkowych
  • Dźwignia wyciskarki o optymalnej długości i ergonomicznym uchwycie
  • koszyczek do powieszenia na uchwycie
  • Dwa wiadra w różnych kolorach do porządkowania pracy
  • Praktyczny uchwyt do odstawienia kija od mopa
  • Pokryte zabezpieczającą gumą zwrotne kółka
  • Wodoodporne osłonki do kół


Parametry

Długość:75 cm
Szerokość:40 cm
Wysokość:85 cm
Pojemność wiader:2 x 20 l = 40 l
Materiał wykonania:Tworzywo sztuczne i stal chromowana
Kolor:Czerwony i niebieski
Waga:11 kg
Średnica kół:7 cm