Spring Air® – Odświeżacz powietrza Ultra Scent, zapas, 5 l – Soft

Kod towaru: UZUPEŁNIENIE/SOFT

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 337,45

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: Spring Air

Marka: Spring Air

Brak w magazynie
Dostępny na zamówienie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

Opis

Spring Air® – Odświeżacz powietrza Ultra Scent, uzupełnienie, 5 l – Soft

Niezwykle wydajny odświeżacz powietrza ekskluzywnej marki SpringAir®, znanej i cenionej na całym świecie przede wszystkim z powodu indywidualnego podejścia do potrzeb swoich klientów, które podparte jest wieloletnim doświadczeniem w branży.

Pieczołowicie przygotowywane produkty SpringAir® uświadamiają nam, że dbając o komfort życia, nie należy zapominać o walorach zapachowych pomieszczeń w których przebywamy, determinujących nie tylko to jak postrzegamy dane miejsce, ale również oddziałujących na nasze samopoczucie czy nawet sposób myślenia. Próby zgłębienia tajemnicy zapachu zaowocowały stworzeniem linii aż 96 unikalnych aromatów, bazujących na naturalnych i bezpiecznych dla środowiska olejkach eterycznych.
Duży, 5-litrowy kanister odświeżacza powietrza w płynie, to gwarancja dużej oszczędności. Kupujesz raz i otrzymujesz zapas na bardzo długi czas bez potrzeby opłat za kolejne przesyłki.


Nuty zapachowe

Odświeżacz neutralizuje nieprzyjemne zapachy i na długi czas wypełnia całe pomieszczenie subtelną wonią słodyczy zielonych, białych i czerwonych winogron, których świeżość i lekkość ożywi Twoje siły witalne, przywodząc na myśl wyobrażenie rześkiego poranka i spaceru pośród skropionych rosą liści krzewów winnych.


Zastosowanie

Zawartość kanistra dolewać do butelki z rozpylaczem. Produkt nie pozostawia plam na powierzchniach


Parametry

Zapach:białe, czerwone i zielone winogrona
Intensywność zapachu:lekka
Pojemność:500 ml