• SpringAir – Dozownik do odświeżaczy powietrza SmartAir Mini – Biały - Higiena.NET

SpringAir – Dozownik do odświeżaczy powietrza SmartAir Mini – Biały

Kod towaru: DOZOWNIK/MATTIK/

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 142,85

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: Spring Air

Marka: Spring Air

Brak w magazynie
Dostępny na zamówienie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • SpringAir – Dozownik do odświeżaczy powietrza SmartAir Mini – Biały

Opis

SpringAir – Dozownik do odświeżaczy powietrza SmartAir Mini– Biały

Wysokiej jakości, nowoczesny dozownik do odświeżaczy powietrza znanej i cenionej na całym świecie, ekskluzywnej marki SpringAir, której jakość podparta jest wieloletnim doświadczeniem w branży. System dozowników do odświeżaczy powietrza SmartAir cechuje przede wszystkim niespotykana na rynku funkcjonalność i elastyczność. Technologiczne zastosowania pozwalają na dostosowanie dużej gamy ustawień, takich jak częstotliwość i intensywność dozowania, do indywidualnych potrzeb klienta.

Pieczołowicie przygotowywane produkty SpringAir uświadamiają nam, że dbając o komfort życia, nie należy zapominać o walorach zapachowych pomieszczeń w których przebywamy, determinujących nie tylko to jak postrzegamy dane miejsce, ale również oddziałujących na nasze samopoczucie czy nawet sposób myślenia. Próby zgłębienia tajemnicy zapachu zaowocowały stworzeniem linii aż 96 unikalnych aromatów, bazujących na naturalnych i bezpiecznych dla środowiska olejkach eterycznych, których jakość możesz poczuć dzięki dozownikom SmartAir.


Zastosowanie

Przygotowanie dozownika: W celu otwarcia pokrywy, włóż kluczyk do zamka, przekręć i pociągnij. Następnie umieść dwie baterie alkaliczne i włóż puszkę z aerozolem. Na koniec zamknij. Teraz dozownik jest gotowy do zaprogramowania. Dozownik jest kompatybilny z wkładami odświeżaczy powietrza Spring Air o pojemności 250 ml.


Parametry

Kolor:Biały

Opinie

    Bądź pierwszy. Oceń towar!