• Swish Aromx 81 - Preparat do usuwania plam z wykładzin dywanowych - 3,78 l - Higiena.NET

Swish Aromx 81 - Preparat do usuwania plam z wykładzin dywanowych - 3,78 l

Kod towaru: SWISH/AROMX81/3,78L

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 67,30 87,90

67,30 zł Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: Swish

Marka: Swish

W magazynie: 1 szt
Od ręki

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Swish Aromx 81 - Preparat do usuwania plam z wykładzin dywanowych - 3,78 l

Opis

Swish Aromx 81 - Preparat do usuwania plam z wykładzin dywanowych - 3,78 l

Fachowy preparat marki Swish do usuwania trudnych plam z wykładzin dywanowych. Aromx 81 zaprojektowany został z myślą o zagwarantowaniu pomocy w odświeżaniu Twoich powierzchni, tak aby nadać im kompleksowego wrażenia czystości. Dzięki oparciu o wyjątkowo efektywne, a zarazem łagodne składniki, środek jest bezpieczny dla wszystkich materiałów tekstylnych odpornych na działanie rozpuszczalników.

Silnie skoncentrowana formuła preparatu działa efektywnie nawet w bardzo małych dawkach, co wyraźnie zredukuje zużycie środka, umożliwiając Ci utrzymanie wysokiego poziomu czystości w bardzo przystępnej cenie. Dzięki Aromx 81 znacząco zniwelujesz np. koszty wysyłki oraz ilość odpadów, co z kolei pozytywnie przełoży się na środowisko naturalne.

Formuła środka wzbogacona została o składniki, które usuną niepożądane zapachy i zastąpią je przyjemną, świeżą wonią. Dodatkowo, zawarte w odplamiaczu rozjaśniacze optyczne pomogą przywrócić pierwotny kolor wykładzin i zapewnią im atrakcyjny wygląd, który utrzyma się przez znacznie dłuższy czas. Swish Aromx 81 znacząco usprawni Twoją pracę, zwiększając wygodę oraz skracając czas potrzebny na jej wykonanie.


Instrukcja stosowania

  • Przed odplamianiem należy oczyścić wykładzinę przy użyciu odkurzacza
  • Rozpuść środek w czystej wodzie w proporcjach od 1:1, do l:4, po czym rozpyl tak uzyskany roztwór na zabrudzone miejsce
  • Wyczyść miejsce pokryte preparatem za pomocą szczotki lub gąbki
  • Po skończonym odplamianiu, wypierz wykładzinę


Parametry

Pojemność:3,78 l