• Taski Jontec 300 - Płyn do codziennego mycia podłóg - 5 l - Higiena.NET

Taski Jontec 300 - Płyn do codziennego mycia podłóg - 5 l

Kod towaru: 7512925

Cena brutto 63,75

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: Diversey

Marka: Taski

Mało w magazynie
Od ręki

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Taski Jontec 300 - Płyn do codziennego mycia podłóg - 5 l

Opis

TASKI Jontec 300 - Płyn do codziennego mycia podłóg - 5 l

Neutralny chemicznie, nisko pieniący płyn do codziennego mycia i pielęgnacji wszystkich podłóg twardych i odpornych na działanie wody, np. kafelków ceramicznych. Stanowi świetnie rozwiązanie wszędzie tam, gdzie bardzo wysoki poziom czystości podłóg to podstawa. Środek doskonale sprawdza się w zastosowaniu profesjonalnym, zarówno podczas mycia ręcznego jak i maszynowego.

Receptura preparatu została wzbogacona o aktywne składniki czyszczące, które zredukują Twój wysiłek do minimum. TASKI Jontec 300 niezwykle sprawnie rozpuszcza wszelkiego rodzaju trudne zabrudzenia, przywracając powierzchniom czystość i naturalny kolor. Preparat to nieoceniona pomoc – sprawi, że mycie podłóg będzie o wiele bardziej przyjemne i zajmie Ci mniej czasu.

Oferowany środek nie pieni się i bardzo szybko wysycha, dzięki czemu nie pozostawia po użyciu zacieków, smug czy innych śladów. Daje nam to gwarancję nieskazitelnego efektu końcowego i pomoże przywrócić błyszczącym powierzchniom pierwotny połysk. Dodatkowo, dzięki nowoczesnej technologii O.N.T, która bardzo efektywnie neutralizuje nieprzyjemne aromaty, wypełnisz całe pomieszczenie przyjemnym, świeżych zapachem.

Formuła preparatu jest bardzo mocno skoncentrowana, dlatego do efektywnego umycia podłogi wystarczy zaledwie kilka kropel wymieszanych z czystą wodą. W przypadku zwykłych zabrudzeń wystarczy użyć około 20 ml na 5 l wody. Dzięki temu prezentowany kanister środka wystarcza na bardzo długi czas i gwarantuje nam ogromną oszczędność pieniędzy.

Przez wzgląd na takie właściwości TASKI Jontec 300 będzie niezastąpiony w dużych obiektach np. w galeriach handlowych, dworcach czy szpitalach. Warto także dodać, że posiada certyfikat dopuszczający go do myca podłóg w obiektach sportowych.


Zastosowanie

Przed użyciem preparatu należy rozcieńczyć go w czystej wodzie dostosowując do poziomu zabrudzeń i urządzenia, z którego korzystamy:

  • Zwykłe zabrudzenia - 16-25 ml środka na 5 litrów wody
  • Trudne zabrudzenia - 250 ml środka na 5 litrów wody
  • Automaty szorujące - 40-50 ml na 10 litrów wody

Uwaga - Nie zalecamy korzystania z preparatu o stężeniu powyżej 1% na podłogach pokrytych powłokami połyskowymi (np. akryl). Przypominamy, że nie należy używać środka na podłogach wrażliwych na działanie wody, np.: na niezaimpregnowanym drewnie.


Parametry

Pojemność:5 l