• Tork - Czyściwo w roli do podstawowych zadań, białe - 184 m - Higiena.NET
 • Tork - Czyściwo w roli do podstawowych zadań, białe - 184 m - Higiena.NET

Tork - Czyściwo w roli do podstawowych zadań, białe - 184 m

Kod towaru: 509255

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 59,80

Ilość:

Jednostka miary: opakowanie

Producent: Essity

Marka: Tork

W magazynie: 799 opk
Od ręki

Wystaw opinie:

5 Średnia ocena: 5 / Ilość opinii: 1
 • Tork - Czyściwo w roli do podstawowych zadań, białe - 184 m
 • Tork - Czyściwo w roli do podstawowych zadań, białe - 184 m

Opis

Tork - Czyściwo papierowe do podstawowych zadań, celuloza – 2 rolki

Wysokiej jakości czyściwo w roli marki Tork w dużych rolkach o zawartości aż 800 odcinków. Prezentowany produkt jest niezastąpiony w trakcie wykonywania podstawowych zadań związanych z wycieraniem powierzchni, zbieraniem rozlanych płynów (np. oleju) czy osuszaniem dłoni.

Dwie warstwy bardzo mocnej celulozy, z których zostało wykonane oferowane czyściwo papierowe, gwarantuje, że jest ono bardzo wytrzymałe, nawet po namoczeniu różnymi środkami czyszczącymi czy płynami do dezynfekcji. Dzięki temu czyściwo w roli zużywane jest znacznie wolniej, a my możemy zaoszczędzić pieniądze. Jest to rozwiązanie polecane klientom, dla których funkcjonalność, wygoda i przystępna cena powinny iść ze sobą w parze.

Doskonała jakość produktu Tork ma bezpośredni wpływ na zwiększenie efektywności naszej pracy. Profesjonalne czyściwo przemysłowe sprawi, że wykonywanie zadań związanych z wycieraniem i osuszaniem powierzchni czy przedmiotów staje się znacznie prostsze i zajmuje o wiele mniej czasu.

Co więcej, czyściwo w roli w połączeniu z dedykowanymi dozownikami marki Tork jest jeszcze bardziej wydajne. Takie połączenie pozwoli nam pobierać pojedyncze arkusze i to w bardzo wygodny sposób - bez potrzeby używania obu rąk.

Prezentowane czyściwo w roli marki Tork posiada bardzo szerokie spektrum zastosowań. Sprawdzi się doskonale zarówno w takim miejscu jak hala produkcyjna, zakład przetwórstwa żywności czy warsztat samochodowy. Nowoczesna technologia zastosowana do produkcji czyściwa, sprawia, że jest to rozwiązanie profesjonalne, którego wysoka jakość przyciąga klientów o fachowym podejściu, pragnących zmaksymalizować wydajność swojego miejsca pracy.

Warto także zwrócić uwagę na fakt, że czyściwo papierowe umożliwia nam o wiele bardziej precyzyjne wykonywanie naszych zadań. Przy jego użyciu dotrzesz do nawet najmniejszych zakamarków, dzięki czemu dokładne doczyszczenie np. części samochodowych będzie teraz znacznie łatwiejsze.

Co więcej, oferowany produkt został dopuszczony do kontaktu z żywnością, dzięki czemu stanowi perfekcyjne rozwiązanie w zakładach związanych z sektorem spożywczym czy w lokalach gastronomicznych, np. restauracjach.


Cechy produktu

 • Duża wytrzymałość nawet po zamoczeniu
 • Dobrze wchłania płyny
 • 800 odcinków na rolce = rzadsza wymiana
 • Dopuszczone do kontaktu z żywnością
 • Higienicznie zapakowane
 • Celuloza pozyskana z odpowiedzialnych, ekologicznych źródeł.


Kompatybilne produkty

Oferowane czyściwo przemysłowe najłatwiej dozować w połączeniu z dedykowanymi urządzeniami marki Tork. Oferowany produkt współpracuje z dyspenserami w systemie W1 i W2.


Polecane zastosowania

Białe czyściwo papierowe w roli marki Tork stanowi częsty wybór takich miejsc jak np.:

 • Hala produkcyjna
 • Warsztat samochodowy
 • Zakład przetwórstwa żywności
 • Sklep spożywczy
 • Restauracja


Parametry

System:W1 / W2 - Czyściwa w roli i centralnie dozowane
Materiał:Celuloza
Liczba warstw:2
Liczba odcinków na rolce:800
Rozmiar odcinka:23x23,4 cm
Długość rolki:184 m
Średnica rolki:25 cm
Średnica gilzy:7,5 cm
Kolor:biały
Jednostka sprzedaży:2 rolki

Opinie

 • Przychodnia Weterynaryjna LEVET Grzegorz Lenard

  Sprawdzają się znakomicie - bardzo chłonne a rolka wystarcza na długi czas.

TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE

Nasz sklep internetowy korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w naszej polityce prywatności.