• Tork – Mydło w spray'u, bezwonne – 1 l - Higiena.NET
  • Tork – Mydło w spray'u, bezwonne – 1 l - Higiena.NET
  • Tork – Mydło w spray'u, bezwonne – 1 l - Higiena.NET

Tork – Mydło w spray'u, bezwonne – 1 l

Kod towaru: 620701

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 43,25

Ilość:

Producent: Essity

Marka: Tork

Brak w magazynie
Dostępny na zamówienie

Wystaw opinie:

5 Średnia ocena: 5 / Ilość opinii: 1
  • Tork – Mydło w spray'u, bezwonne – 1 l
  • Tork – Mydło w spray'u, bezwonne – 1 l
  • Tork – Mydło w spray'u, bezwonne – 1 l

Opis

Tork – Mydło w spray'u, bezwonne – 1 l

Mydło w spray'u marki Tork – nowoczesne i bardzo wydajne rozwiązanie proponowane przez światowego lidera na rynku produktów higienicznych, stanowiącego od wielu lat najtrafniejszy wybór dla placówek fachowych, np. o charakterze gastronomicznym czy przemysłowym.

Oparta na naturalnych składnikach i niezwykle delikatna receptura mydła pomoże kompleksowo zadbać o jakość mycia dłoni. Zagwarantuje nie tylko nieskazitelną czystość, pomagając pozbyć się nawet najtrudniejszych zabrudzeń, ale także, dzięki działaniu nawilżającemu, sprawi, że skóra pozostanie miękka przez bardzo długi czas, tym samym wydłużając uczucie komfortu.
Mydło jest w pełni bezwonne, dzięki czemu prawdopodobieństwo jakichkolwiek podrażnień spada właściwie do zera – stanowi to idealne rozwiązanie dla bardzo wrażliwej skóry wymagającej częstego nawilżania, bądź np. dla pracowników przemysłu spożywczego lub lokali gastronomicznych, którzy poprzez wymóg stałego kontaktu z żywnością, zobowiązani są do częstego mycia dłoni.

Jedną z największych zalet mydła w spray'u marki Tork jest jego wysoka wydajność, gwarantująca nawet do ponad 3000 dozowań. Dodatkowo, na funkcjonalność preparatu marki Tork wpływa także fakt, że wykorzystywanie wymiennych wkładów mydła wyznacza zupełnie nowe standardy w dziedzinie higieny, niemal całkowicie wykluczając ryzyko przenoszenia się bakterii. Prostota obsługi gwarantuje możliwość bardzo szybkiej i bezproblemowej wymiany wkładów, które wraz z opróżnianiem zawartości kurczą się, tym samym znacząco zmniejszając ilość pozostałych odpadów.


Kompatybilne produkty

Mydło może być wykorzystywane jednie w połączeniu z dozownikami marki Tork w systemie S11


Parametry

System:S11 – system dozowania mydła w spray'u
Pojemność: 1l
Średnia ilość dozowań:3333
Zapach:Bezwonny
Kolor:Przeźroczysty