• Tork – Płyn do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk – 1 l - Higiena.NET

Tork – Płyn do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk – 1 l

Kod towaru: 424118

Podatek VAT: 8,00%

Cena brutto 67,90

Ilość:

Producent: Essity

Marka: Tork

W magazynie: 19 szt
Od ręki

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Tork – Płyn do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk – 1 l

Opis

Tork – Płyn do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk – 1 l

Niezawodny preparat do dezynfekcji rąk w płynie na bazie alkoholu - efektywne i bardzo wygodne rozwiązanie marki Tork, światowego lidera na rynku produktów higienicznych wysokiej jakości, stanowiącego od wielu lat najtrafniejszy wybór dla placówek fachowych. Preparat został stworzony przede wszystkim z myślą o placówkach w których higiena odgrywa kluczowe znaczenie, sprawdzi się nawet w pomieszczeniach wymagających dezynfekcji chirurgicznej, takich jak przychodnie lekarskie czy szpitale.

Produkt marki Tork dzięki swojej wyjątkowo silnie skoncentrowanej recepturze na bazie alkoholu i naturalnych dla środowiska składników w ekonomiczny i całkowicie bezpieczny dla skóry sposób zadba kompleksowo o higienę Twoich rąk – nie tylko zapewnia najwyższy standard czystości, ale także zapobiega zniszczeniom dłoni, nawet przy częstym użytkowaniu.

Na wysoką funkcjonalność środka dezynfekującego wpływa przede wszystkim niezwykle komfortowy sposób użytkowania produktu. Brak wymogu spłukiwania preparatu wodą znacząco zwiększa wydajność oraz wygodę. Dodatkowo, proponowane przez markę Tork rozwiązanie wykorzystujące wymienne wkłady wyznacza zupełnie nowe standardy w dziedzinie higieny. W połączeniu z odpowiednim dozownikiem, oferowany płyn niemal całkowicie wyklucza ryzyko krzyżowego przenoszenia się bakterii.


Kompatybilne produkty

Preparat może być wykorzystywany jedynie w połączeniu z dozownikami marki Tork w systemie S4. Prostota obsługi dozownika gwarantuje możliwość bardzo szybkiej i bezproblemowej wymiany wkładów, które wraz z opróżnianiem zawartości kurczą się, tym samym znacząco zmniejszając ilość pozostałych odpadów. Dodatkowo, właściwy dyspenser redukuje także niepotrzebne zużycie żelu, co przekłada się bezpośrednio na oszczędność pieniędzy.


Parametry

System:S4 – system dozowania mydła w pianie
Pojemność: 1 l
Średnia ilość dozowań:1000
Kolor:Przeźroczysty
Opakowanie zbiorcze:1 karton = 6 sztuk