• Tork – Żelowy preparat do chirurgicznej dezynfekcji rąk z pompką dozującą – 500 ml - Higiena.NET

Tork – Żelowy preparat do chirurgicznej dezynfekcji rąk z pompką dozującą – 500 ml

Kod towaru: 511103

Podatek VAT: 8,00%

Cena brutto 35,45

Ilość:

Producent: Essity

Marka: Tork

Brak w magazynie
Dostępny na zamówienie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Tork – Żelowy preparat do chirurgicznej dezynfekcji rąk z pompką dozującą – 500 ml

Opis

Tork - Żelowy preparat do chirurgicznej dezynfekcji rąk z pompką dozującą – 500 ml

Profesjonalny preparat do mycia i dezynfekcji rąk - efektywne i niezwykle wygodne rozwiązanie marki Tork, światowego lidera na rynku produktów higienicznych o fachowym zastosowaniu. Preparat został stworzony przede wszystkim z myślą o miejscach, gdzie sterylność odgrywa kluczowe znaczenie. Bezlitośnie niszczy wszystkie rodzaje bakterii, wirusów i grzybów, dzięki czemu jest najlepszym rozwiązaniem dla pomieszczeń wymagających chirurgicznej sterylności, np. sal operacyjnych czy innych pomieszczeń szpitalnych.

Na wysoką funkcjonalność środka dezynfekującego wpływa przede wszystkim bardzo wygodny sposób użytkowania produktu. Brak wymogu spłukiwania preparatu wodą znacząco zwiększa wydajność oraz wygodę. Co więcej, oferowany produkt nie pozostawia lepkiej warstwy na dłoniach, zamiast tego w przyjemny sposób nawilża skórę.

Produkt marki Tork dzięki swojej wyjątkowo silnie skoncentrowanej recepturze na bazie alkoholu i naturalnych dla środowiska składników w ekonomiczny i całkowicie bezpieczny dla skóry sposób zadba kompleksowo o higienę Twoich rąk – nie tylko zapewnia najwyższy standard czystości, ale także zapobiega zniszczeniom dłoni.


Instrukcja stosowania

Niewielką ilość środka należy nanieść na dłonie i dokładnie rozprowadzić, wmasowując w skórę. Dzięki jednorazowej butelce i wygodnej pompce wyraźnie zmniejsza ryztko wystąpienia zakażeń krzyżowych oraz umożliwia dezynfekcję w dowolnym miejscu.


Parametry

Pojemność:500 ml
Średnia ilość dozowań:250
Kolor:Bezbarwny