• Tytan WC - Płyn do mycia WC, niebieski - 5 l - Higiena.NET

Tytan WC - Płyn do mycia WC, niebieski - 5 l

Kod towaru: CH/PŁ/WC/TYTAN/5L/NIEBIESK

Podatek VAT: 8,00%

Cena brutto 42,30

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

W magazynie: 10 szt
Od ręki

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Tytan WC - Płyn do mycia WC, niebieski - 5 l

Opis

Tytan WC - Płyn do mycia WC, niebieski - 5 l

Praktyczny płyn do mycia WC Tytan jest specyfikiem, który ze względu na swoje właściwości bakteriobójcze doskonale czyści oraz dezynfekuje muszle toaletowe, pisuary, umywalki i inne ceramiczne urządzenia sanitarne. Jest niezastąpiony podczas codziennej pracy i sprawi, że bez trudu usuniemy nagromadzony brud. Szybko i skutecznie czyści osady z kamienia wodnego, ślady uryny czy pozostałości mydła. Gęsta konsystencja preparatu sprawia, że jest skuteczny nawet na pionowych powierzchni z których spływa powoli. Dodatkowo, środek pozbywa się przykrych zapachów.

Warto zwrócić uwagę na fakt, że duża pojemność kanistra to gwarancja sporej oszczędności pieniędzy - kupując raz zyskujesz zapas dobrej jakości środka na bardzo długi czas i zmniejszasz ilość odpadów, które zostałyby po mniejszych butelkach. Polecanym dodatkiem do kanistra może być zakrętka z pompką lub mniejsza butelka, do której możemy dolewać zawartość i korzystać na co dzień. Wszystkie artykuły są dostępne w naszym sklepie.


Zastosowanie

Rozprowadzić równomiernie na powierzchni, którą mamy zamiar zdezynfekować. Produkt rozprowadzony na powierzchni ówcześnie umytej spłukujemy po 15 minutach.


Parametry

Pojemność:5 l