• PIKASAT VC 120 – Preparat do gruntownego czyszczenia sanitariatów - 1 l - Higiena.NET

PIKASAT VC 120 – Preparat do gruntownego czyszczenia sanitariatów - 1 l

Kod towaru: VC 120

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 22,60

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: Voigt

Marka: Voigt

W magazynie: 24 szt
Od ręki

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • PIKASAT VC 120 – Preparat do gruntownego czyszczenia sanitariatów - 1 l

Opis

PIKASAT VC 120 – Preparat do gruntownego czyszczenia sanitariatów - 1 l

Profesjonalny preparat do gruntownego czyszczenia powierzchni i urządzeń, ze szczególnym wskazaniem na obszary sanitarne. Innowacyjna, bardzo silnie skoncentrowana formuła środka nie tylko szybko usunie pospolite zabrudzenia, ale także pomoże pozbyć się najbardziej uciążliwych problemów jakimi są rdza, kamień wodny, osady wapienne i urynowe, oraz ślady mydła. Dodatkowo, oprócz właściwości czyszczących, środek wyposażony został w technologię opóźniającą powstawanie kamienia w przyszłości.

PIKASAT VC 120 stanowi perfekcyjny wybór dla miejsc w których wyżej wymienione zabrudzenia to przykra codzienność, takich jak łazienki w różnego rodzaju miejscach publicznych. Preparat marki Voigt sprawdzi się idealnie np. podczas czyszczenia wanien, pisuarów, muszli sedesowych, fug czy kafelków.

Dodatkowo, PIKASAT VC 120 łączy w sobie profesjonalne działanie oraz wysoką wydajność, gwarantującą znacznie mniejsze, bardziej ekonomiczne zużycie preparatu przy zachowaniu 100% skuteczności. Korzystanie z preparatu marki Voigt wyraźnie wpłynie na poziom komfortu i wydajność Twojej pracy, sprawiając, że jak dotąd bardzo trudne i czasochłonne czyszczenie, stanie się po prostu wygodne.


Zastosowanie

Środek należy rozcieńczyć z zimną lub ciepłą wodą. Aby zachować pełną wydajność, stężenie preparatu należy dostosować do poziomu zabrudzeń, tj. od około 200 ml na 10 l wody dla lekkich zabrudzeń, aż do 1000 ml na 10 l wody dla zabrudzeń trudnych. Preparat należy nanieść na czyszczoną powierzchnię przy użyciu gąbki bądź ściereczki i odczekać kilka minut, a następnie spłukać całość czystą wodą.


Parametry

Pojemność:1 litr