• Vileda - Ultramax XL BOX turbo - Zestaw mop z mikrofibry, teleskopowy kij i wiadro z systemem odsączania - Higiena.NET

Vileda - Ultramax XL BOX turbo - Zestaw mop z mikrofibry, teleskopowy kij i wiadro z systemem odsączania

Kod towaru: 212213

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 228,00

Ilość:

Jednostka miary: opakowanie

Marka: Vileda

Brak w magazynie
Dostępny na zamówienie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Vileda - Ultramax XL BOX turbo - Zestaw mop z mikrofibry, teleskopowy kij i wiadro z systemem odsączania

Opis

Vileda - Ultramax XL BOX turbo - Zestaw mop z mikrofibry, teleskopowy kij i wiadro z systemem odsączania

Mop w systemie ULTRAMAX to autorska technologia producenta Vileda. Zapewnia ona wygodę użytkowania i wyciskanie mopa bez użycia rąk. Mop wykonany jest z mikrowłókien, co pozwala na zbieranie jeszcze większej ilości drobnych zanieczyszczeń. Produkt może być także użyty do mycia podłóg drewnianych. Wersja XL wyposażona jest w nakładkę czyszczącą o szerokości 42 cm, dzięki czemu każde mycie podłogi przebiegnie jeszcze sprawniej.

Mop Vileda usuwa 99% bakterii przy użyciu jedynie samej wody. Wkład posiada 2 rodzaje mikrowłókien: czerwone, doskonale radzące sobie z uporczywym brudem i drobinkami bez stosowania detergentów; oraz białe, zapewniające czystość bez smug i zarysowań nawet na najdelikatniejszych powierzchniach.

Mop płaski z wiadrem Ultramax Turbo XL został wyposażony w skuteczny obrotowy system odsączania mopa. Im dłużej mechanizm będzie w ruchu, tym wkład mopa będzie bardziej odsączony. Odpowiednio wyprofilowane sito zapewnia łatwą aplikację wkładu i pozwala na uzyskanie pożądanej wilgotności mopa. Mechanizm obrotowy jest trwały i wygodny w użytkowaniu.

W skład zestawu wchodzi płaski mop z teleskopowym drążkiem, wkład o szerokości 42 cm oraz wiadro z systemem odsączania mopa.


Parametry

Wymiary wiadra:49 x 29 x 31,5 cm
Długość drążka teleskopowego:55 - 122 cm
Waga:2,53 kg