Zmywarka jest urządzeniem, do którego czystości powinniśmy przywiązywać ogromną uwagę. Po pierwsze ma to związek z naczyniami, które do niej wkładamy. Jeżeli będzie brudna, ten sam brud będzie osiadał na naczyniach, więc i tak dojdzie do tego, że będziemy musieli myć je ręcznie. Po drugie, czystość zmywarki to także przedłużenie jej żywotności, a przecież właśnie na tym nam zależy. Każdy z nas pragnie, aby sprzęt, w który się inwestuje, służył nam jak najdłużej. Trzecim argumentem jest zapach. Jeżeli zmywarka nie będzie regularnie czyszczona, a resztki jedzenia będą gromadzić się w filtrze, zacznie wydzielać ona nieprzyjemny zapach, który nawet może stać się nie do zniesienia. Właśnie dlatego nie zastanawiaj się dłużej i już teraz zainwestuj w środki do czyszczenia zmywarki.

Somat Intensive Machine Cleaner

Somat to znana marka zajmująca się produkcją środków czystości już od ponad 50 lat. Posiada ona ogromną tradycję, a także nieustannie się rozwija, dlatego wybierając płyn Somat do czyszczenia zmywarki masz gwarancję tego, że jest to produkt skuteczny, sprawdzony, a przede wszystkim bezpieczny. Produkt ten z łatwością usuwa tłuszcz oraz pozostały osad z kamienia, który zalega w Twojej zmywarce. Dodatkowo usuwa zanieczyszczenia z filtrów i dyszy, zapewniając zmywarce niewiarygodną czystość i brak dyskomfortu spowodowanego nieprzyjemnym zapachem. Stosując go regularnie, co 3 miesiące, masz gwarancję, że Twoja zmywarka będzie służyć Ci dłużej, niż się tego spodziewasz. Pamiętaj, aby używać płynu Somat do mycia zmywarki wyłącznie wtedy, gdy nie znajdują się w niej żadne naczynia. Miej na uwadze, aby nie łączyć go z innymi detergentami. Stosuj go razem z innymi produktami tej marki, które także znajdziesz w naszej ofercie, dzięki czemu uzyskasz jeszcze lepsze rezultaty.

Środek do czyszczenia marki Finish

Finish to kolejna znana marka, która może pochwalić się wieloletnią tradycją i wysokiej jakości środkami do czyszczenia zmywarki. Jak sama marka podkreśla, nieustannie dąży do uzyskania najlepszych rezultatów w czystości naczyń, a satysfakcja klientów jest jednoznacznym dowodem na to, że marka Finish jest na właściwej drodze. Płyn Finish do czyszczenia zmywarek to niewątpliwie produkt, który usuwa osady z kamienia, czyści wszelkie zakamarki w zmywarce, usuwa brzydkie zapachy, a dodatkowo poprawia jej działanie. Regularne stosowanie zagwarantuje Ci dłuższą żywotność Twojego sprzętu, a także lepszy efekt mycia. Na naczyniach, które wyjmujemy ze zmywarki, spożywamy posiłki, dlatego tak ważne jest zadbanie o to, aby nie znalazły się na nich żadne nieczystości, resztki starego jedzenia i osad z kamienia. Zadbaj o siebie i swoich bliskich, a także w przypadku prowadzenia biznesu - placówkę, za którą jesteś odpowiedzialny. Czyta zmywarka to czyste naczynia, a płyn Finish do czyszczenia zmywarek z całą pewnością zagwarantuje Ci, że żaden brud nie będzie już im straszny. Używaj go z innymi produktami tej marki, a stworzysz prawdziwą armię czystości, która odmieni Twoją zmywarkę o 180 stopni!


Podsumowując, czyszczenie zmywarki jest ważniejszą kwestią, niż mogłoby się wydawać. To od niego zależy, w jakim stanie będą naczynia, na których spożywane są posiłki. Dodatkowo mamy szansę sprawić, że sprzęt będzie sprawnie działał jeszcze dłużej, co w przyszłości przełoży się na oszczędność pieniędzy i czasu. Regularne czyszczenie zmywarki to także sposób na pozbycie się nieprzyjemnego zapachu, powstałego przez resztki jedzenia. Właśnie dlatego środki do czyszczenia zmywarki są tak ważne. Gwarantujemy, że zarówno płyn Somat do mycia zmywarki, jak i płyn Finish do czyszczenia zmywarek to doskonałe produkty, które wniosą czystość w Twojej kuchni na zupełnie nowy poziom. Bez względu na to, który z nich wybierzesz, nie pożałujesz ani złotówki. Już teraz postaw na absolutny porządek i zamów te wyjątkowe produkty.

Polecane produkty