Ręczniki papierowe to nieodłączny element w każdej kuchni i łazience - zarówno tej w domu rodzinnym, jak i w przedsiębiorstwie. Stanowią one idealny zamiennik do automatycznych suszarek bezdotykowych, ponieważ w przypadku natężonego ruchu w pomieszczeniu nie musisz stać w kolejce, aby wysuszyć ręce - po prostu wyciągasz ręcznik. Dodatkowo sprawdzają się one w każdej kuchni, jako alternatywna do ścierek. Choć z pozoru mogłoby się wydawać, że ręcznik to po prostu ręcznik, w naszej ofercie znajdziesz wiele rodzajów tego produktu, abyś mógł dobrać taki, który odpowie na Twoje indywidualne potrzeby. Nie pozwól, aby łazienki czy kuchnia w Twojej placówce były niekompletne i postaw na sprawdzone produkty, dzięki którym zachowanie higieny i czystości będzie możliwe. Szeroka oferta produktowa w naszym sklepie zagwarantuje Ci wszystko, czego potrzebujesz.

ręczniki papierowe

Ręczniki papierowe - must have w każdym domu i w firmie

Ręczniki papierowe to podstawowe wyposażenie każdej łazienki i kuchni - zarówno w firmie, jak i w domu mieszkalnym. Zanim zdecydujesz się na ich zakup, musisz się zastanowić, jakie są Twoje potrzeby. W zależności od modelu ręczniki mogą się różnić od siebie np. liczbą warstw (od 1 do 2), kolorem (np. biały czy niebieski), wielkością (nawet 21 blind czy 24 rolki w komplecie), systemem (w przypadku marki Tork) czy długością. Dostępne rolki mają nawet 280 m długości! Każdy z ręczników charakteryzuje się wydajnością i wytrzymałością, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Co więcej, do ich produkcji została wykorzystana celuloza lub makulatura, a także ich połączenie. Dzięki temu masz możliwość doboru produktów, które odpowiadają Twojemu budżetowi. Ręczniki papierowe to niewątpliwie niezastąpiony produkt, który musisz mieć w swoim domu lub w firmie. Postaw na te, które są dla Ciebie najbardziej opłacalne.

ręczniki papierowe

Ręczniki papierowe do podajników, w roli czy w składce? Które wybrać?

W naszym portfolio produktowym znajdziesz wiele rodzajów ręczników. Jak znaleźć ten, który sprawdzi się najlepiej w naszym domu czy w firmie? Już podpowiadamy! Ręczniki papierowe do dozowników są najkorzystniejsze dla klientów biznesowych. Jest to bardzo higieniczne rozwiązanie, ponieważ osoba sięgająca po ręcznik dotyka wyłącznie ręcznika, którego użyje. Bardzo dobrze wchłaniają one wodę, dzięki czemu są niezwykle wydajne. Co więcej, podajniki są bardzo łatwe w obsłudze, dlatego wymiana ręczników zajmie zaledwie kilka minut. Jeśli szukasz sprawdzonego i wydajnego rozwiązania do swojej firmy, to ręczniki papierowe do podajników są właśnie tym, czego szukasz. Inną opcją są ręczniki papierowe w roli. Posiadają długość nawet do 280 m, co samo w sobie pokazuje, że jest to produkt wydajny, który starczy na bardzo długi czas. Idealnie sprawdzają się podczas sprzątania, a jeśli połączysz je z dozownikiem z systemem Tork, stworzysz funkcjonalne wyposażenie każdej kuchni czy łazienki. Dodatkowo ręczniki papierowe w roli są niezwykle miękkie i przyjemne dla skóry, co z pewnością zachwyci Twoich gości. Warto pamiętać także o tym, że dozowniki z systemem Tork są niezwykle eleganckie, dlatego idealnie wpiszą się w każde wnętrze, dodając mu wyjątkowego charakteru. To idealny produkt do każdego biura czy przedsiębiorstwa. Kolejną opcją są ręczniki papierowe w składce. To ekonomiczne i wydajne rozwiązanie połączone z najwyższą jakością. Zestaw je z dozownikami marki Tork, a dodasz kuchni czy łazience zupełnie nowego poziomu funkcjonalności. Każdy dozownik Tork charakteryzuje się nowoczesnym designem, co jeszcze bardziej przemawia za tym, że warto go mieć. Dodatkowo ręczniki papierowe w składce to niezwykle wydajne rozwiązanie, ponieważ dozownik wydaje pojedyncze odcinki, dzięki czemu każdy pobiera tyle ręcznika, ile potrzebuje, a nic się nie marnuje. Jeśli pragniesz zaoszczędzić pieniądze, a jednocześnie zainwestować w produkt, który w pełni spełni Twoje oczekiwania - ręczniki papierowe w składce są właśnie dla Ciebie. Twoi goście i klienci Ci za to podziękują!

Polecane produkty