• Swish Aromx 60 - Bardzo silny środek do usuwania nieprzyjemnych zapachów - 3,78 l - Higiena.NET

Swish Aromx 60 - Bardzo silny środek do usuwania nieprzyjemnych zapachów - 3,78 l

Kod towaru: AROMX 60/3,78L

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 217,20

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: Swish

Marka: Swish

Brak w magazynie
Dostępny na zamówienie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Swish Aromx 60 - Bardzo silny środek do usuwania nieprzyjemnych zapachów - 3,78 l

Opis

Bardzo silny środek do usuwania nieprzyjemnych zapachów

Profesjonalny preparat marki Swish o niezwykle silnym działaniu, który stanowi perfekcyjne rozwiązanie wszędzie tam, gdzie nieprzyjemne zapachy stanowią przeszkodę w dopełnieniu kompleksowego wrażenia czystości i świeżości. Aromx 60 skutecznie usuwa takie zapachy jak np. dym papierosowy, rozlane piwo, pleśń czy swąd śmieci i sprawdzi się świetnie w przypadku odświeżania m.in. pojemników na odpady, dywanów, kratek ściekowych czy muszli toaletowych.

Formuła środka oparta została o silnie aktywne składniki, które niszczą permanentnie niepożądane zapachy, a nie tylko je maskują. O wysokiej skuteczności Aromx 60 decyduje m.in. fakt, że jest w stanie dotrzeć do trudno dostępnych miejsc. Bez trudu wniknie w różnego rodzaju pęknięcia i szczeliny, co sprawia, że korzystanie z niego znacząco ułatwia i przyśpiesza Twoją pracę.

Skoncentrowana formuła środka gwarantuje wydajne dozowanie, a co za tym idzie umożliwia zaoszczędzenie pieniędzy m.in. na kosztach wysyłki i miejscu magazynowym. Wystarczy zaledwie kilka kropel, aby efektywnie usunąć wszystkie uporczywe zapachy i zagwarantować Twoim pomieszczeniom przyjemną, delikatną świeżość. Aromx 60 znacząco wpłynie na zwiększenie komfortu Twojego i Twoich gości.


Instrukcja stosowania

Rozpyl niedużą ilość środka, zaledwie kilka kropel, na źródło przykrego zapachu lub przestrzeń wokół. Preparat Aromx 60 jest gotowy do użycia, ale dla zachowania najwyższej wydajności zalecane jest rozcieńczenie go z wodą w stosunku do intensywności przykrego zapachu i jego źródła. Najniższe skuteczne stężenie wynosi 7,5 ml środka na 1 l czystej wody.


Parametry

Pojemność:3,78 l