• Swish Aromx 35 - Środek do usuwania przykrych zapachów - 1 l - Higiena.NET

Swish Aromx 35 - Środek do usuwania przykrych zapachów - 1 l

Kod towaru: AROMX 35

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 47,55

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: Swish

Marka: Swish

W magazynie: 14 szt
Od ręki

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Swish Aromx 35 - Środek do usuwania przykrych zapachów - 1 l

Opis

Środek do usuwania nieprzyjemnych zapachów

Fachowy preparat marki Swish, który stanowi nieocenione wsparcie podczas walki z nieprzyjemnymi zapachami. To idealnie rozwiązanie, jeśli pragniesz zapewnić swoim pomieszczeniom kompleksową czystość. Sprawdza się świetnie w przypadku odświeżania muszli toaletowych, kratek ściekowych, dywanów, tapicerki czy pojemników na odpady. Dodatkowo, środek jest bezpieczny dla środowiska.

Receptura środka oparta została o aktywne kultury bakterii, które skuteczne niszczą niepożądane aromaty, a nie tylko je maskują. O wysokiej skuteczności Aromx 35 decyduje m.in. fakt, że dociera on do wszystkich trudno dostępnych miejsc, np. wnika w szczeliny i pęknięcia, co sprawia, że korzystanie z niego znacząco przyśpiesza i ułatwia Twoją pracę.

Bardzo silnie skoncentrowana formuła preparatu gwarantuje wydajne dozowanie, a co za tym idzie dużą oszczędność. Wystarczy zaledwie kilka kropel, aby skutecznie pozbyć się wszystkich uporczywych zapachów i zagwarantować Twoim pomieszczeniom przyjemną, delikatną świeżość. Aromx 35 wyraźnie wpływa na zwiększenie komfortu Twojego i Twoich gości.


Instrukcja stosowania

Rozpyl niedużą ilość środka, zaledwie kilka kropel, na źródło przykrego zapachu lub przestrzeń wokół. Preparat AROMX 35 jest gotowy do użycia, ale dla zachowania najwyższej wydajności zalecane jest rozcieńczenie go z wodą w stosunku do intensywności przykrego zapachu i jego źródła:

  • Kratki ściekowe – Wlej 0,5 do 1 l środka odczekaj kilkanaście minut. Nie należy spłukiwać środka.
  • Tapicerka i dywany – Użyj 100 ml środka na 1 l wody. Tak uzyskanym roztworem spryskaj powierzchnię, po czym usuń z niej zabrudzenia. Następnie spryskaj powierzchnię jeszcze raz, ale tym razem użyj do tego nierozcieńczonego środka i pozostaw do wyschnięcia.


Parametry

Pojemność:1 l

TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE

Nasz sklep internetowy korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w naszej polityce prywatności.