• Voigt BRUDPUR VC 242 – Preparat do usuwania tłustych zabrudzeń – 10 l - Higiena.NET

Voigt BRUDPUR VC 242 – Preparat do usuwania tłustych zabrudzeń – 10 l

Kod towaru: VC 242/ 10L

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 185,95

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: Voigt

Marka: Voigt

W magazynie: 1 szt
Od ręki

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Voigt BRUDPUR VC 242 – Preparat do usuwania tłustych zabrudzeń – 10 l

Opis

Voigt BRUDPUR VC 242 – Preparat do usuwania tłustych zabrudzeń - 10 l

Profesjonalny preparat do gruntownego czyszczenia mocno zabrudzonych powierzchni. Rewolucyjna, wyjątkowo silnie skoncentrowana formuła środka nie tylko szybko usunie zacieki z tłuszczu, ale także pomoże pozbyć się wyjątkowo uciążliwych zabrudzeń z oleju, smaru i innych substancji ropopochodnych.

BRUDPUR VC 242 stanowi perfekcyjny wybór w miejscach w których wyżej wymienione zabrudzenia to przykra codzienność, takich jak warsztaty samochodowe czy hale produkcyjne. Preparat marki Voigt to nieocenione wsparcie np. podczas czyszczenia silników i innych części maszyn, praniu odzieży roboczej, gruntownym czyszczeniu posadzek czy myciu okapów kuchennych.

BRUDPUR VC 242 łączy w sobie profesjonalne działanie oraz wysoką wydajność, gwarantującą znacznie mniejsze, bardziej ekonomiczne zużycie preparatu przy zachowaniu 100% skuteczności. Użytkowanie preparatu wyraźnie wpłynie na komfort i wydajność Twojej pracy, sprawiając, że jak dotąd bardzo trudne i czasochłonne czyszczenie, stanie się po prostu wygodne.


Zastosowanie

Środek należy rozcieńczyć z zimną lub ciepłą wodą. Aby zachować pełną wydajność, stężenie preparatu należy dostosować do poziomu zabrudzeń, tj. od około 50 ml na 10 l wody dla lekkich zabrudzeń, do 500 ml na 10 l wody dla zabrudzeń trudnych. W przypadku silnych zabrudzeń olejem lub smarem, stosować roztwór od 500 ml na 10 l wody aż do pełnych 10 l preparatu na 10 l wody.


Parametry

Pojemność:10 litrów

TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE

Nasz sklep internetowy korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w naszej polityce prywatności.