• Cif Max Power 3 Action - Mleczko do czyszczenia powierzchni z wybielaczem, Ocean Wave - 1001 g - Higiena.NET

Cif Max Power 3 Action - Mleczko do czyszczenia powierzchni z wybielaczem, Ocean Wave - 1001 g

Kod towaru: 415986

Cena brutto 9,80

Producent: Unilever Polska

Marka: Cif

Brak w magazynie

Wystaw opinie:

5 Średnia ocena: 5 / Ilość opinii: 1
  • Cif Max Power 3 Action - Mleczko do czyszczenia powierzchni z wybielaczem, Ocean Wave - 1001 g

Opis

Praktyczne mleczko do usuwania trudnych zabrudzeń z aktywnym wybielaczem

Cif Max Power to środek o usprawnionym działaniu, którego nowa, wyjątkowa receptura oparta została oparta o silnie aktywne składniki czyszczące, które wedrą się w głąb zabrudzeń i skutecznie je rozpuszczą, sprawiając, że Twoja praca zostanie ograniczona do minimum. Dzięki niemu, bez potrzeby szorowania i przy minimalnym wysiłku pozbędziesz się nawet najbardziej uciążliwego brudu w kilka chwil.

Preparat zaprojektowany został przede wszystkim z myślą o czyszczeniu łazienki i kuchni, czyli miejsc stale narażonych na osadzie się nowych zabrudzeń. Czy to uciążliwy, ciągle powracający kamień wodny lub ślady mydła, czy przypalony tłuszcz i zaschnięte jedzenie - mleczko niezwykle skutecznie wesprze nas w naszych codziennych obowiązkach. Doskonale radzi sobie z czyszczeniem takich powierzchni jak muszle toaletowe, umywalki, blaty kuchenne, okapy, wanny czy lodówki.

Dodatkowo, zawarta w składzie formuła wybielająca sprawi, że środek nie tylko usunie zabrudzenia, ale także pozostawi po sobie połysk bez smug i przywróci białym powierzchniom naturalny, śnieżnobiały kolor. Twoja kuchnia oraz łazienka będą wyglądały jak nowe i pozostaną czyste znacznie dłużej niż dotychczas. Nowe Mleczko Cif Max Power to nieoceniona pomoc w każdym miejscu, która zagwarantuje Ci nie tylko najwyższy poziom czystości i blask, ale także wygodę oraz oszczędność.


Zastosowanie

Nanieś mleczko na wilgotną ściereczkę lub bezpośrednio na czyszczoną powierzchnię, a następnie wyczyść. Na koniec spłucz wszystko dokładnie wodą. Środka nie należy mieszać z innymi substancjami i ograniczać silne szorowanie. W ramach zachowania ostrożności zalecane jest korzystanie z ochrony oczu i dłoni. Mleczka nie należy stosować na linoleum, tekstyliach, dywanach i przedmiotach ze skóry. Unikać przedłużonego kontaktu z powierzchniami malowanymi i aluminium.


Parametry

Pojemność:1001 g