• Cif Professional Cream Lemon - Mleczko do czyszczenia z mikrokryształkami, cytrynowe - 750 ml - Higiena.NET

Cif Professional Cream Lemon - Mleczko do czyszczenia z mikrokryształkami, cytrynowe - 750 ml

Kod towaru: 101104135

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 9,75

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: Diversey

Marka: Cif

Brak w magazynie
Dostępny na zamówienie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Cif Professional Cream Lemon - Mleczko do czyszczenia z mikrokryształkami, cytrynowe - 750 ml

Opis

Mleczko do czyszczenia z mikrogranulkami nabłyszczającymi, zapach cytrynowy

Cif Professional to najwyższej jakości mleczko czyszczące wzbogacone o mikrokryształki, które pomagają usuwać nawet najbardziej uciążliwe zabrudzenia. Dzięki temu, podczas sprzątania szorowanie nie jest koniecznie. Co ważne, środek jest całkowicie bezpieczny dla czyszczonych powierzchni, nawet tak delikatnych jak emalia czy lakier.

Mleczko zostało zaprojektowane przede wszystkim z myślą o czyszczeniu kuchni oraz łazienek, czyli miejsc narażonych na powstawanie tak trudnych i powracających zabrudzeń jak np. kamień wodny lub ślady mydła, czy przypalony tłuszcz i zaschnięte jedzenie. Doskonale radzi sobie z czyszczeniem takich urządzeń i powierzchni jak umywalki, płytki ceramiczne, wanny, płyty kuchenne czy muszle toaletowe.

Nowoczesna formuła mleczka pozostawia na czyszczonych powierzchniach połysk bez smug i zacieków. Dzięki Cif Professional Twoja kuchnia oraz łazienka będą wyglądały jak nowe i pozostaną czyste znacznie dłużej niż dotychczas. Dodatkowo, środek zneutralizuje przykre zapachy i zastąpi je utrzymującą się przez długi czas świeżą, przyjemną wonią. Nowe Mleczko Cif Professional to nieoceniona pomoc w każdym miejscu i gwarancja wygody, oraz oszczędności.


Zastosowanie

Nanieś mleczko na wilgotną ściereczkę lub bezpośrednio na czyszczoną powierzchnię, a następnie wyczyść. Na koniec spłucz wszystko dokładnie wodą. Środka nie należy mieszać z innymi substancjami i ograniczać silne szorowanie. W ramach zachowania ostrożności zalecane jest korzystanie z ochrony oczu i dłoni. Mleczka nie należy stosować na linoleum, tekstyliach, dywanach i przedmiotach ze skóry. Unikać przedłużonego kontaktu z powierzchniami malowanymi i aluminium.


Parametry

Pojemność:750 ml
Zapach:cytrynowy