• Cif Power&Shine - Preparat do mycia i odkamieniania łazienki - 750 ml - Higiena.NET

Cif Power&Shine - Preparat do mycia i odkamieniania łazienki - 750 ml

Kod towaru: 142373

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 15,20

Producent: Unilever Polska

Marka: Cif

Brak w magazynie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Cif Power&Shine - Preparat do mycia i odkamieniania łazienki - 750 ml

Opis

Środek do czyszczenia łazienki z funkcją usuwania kamienia

Wysokiej jakości preparat do czyszczenia powierzchni i urządzeń w łazience. Sprawdzi się doskonale np. podczas czyszczenia wanien, muszli toaletowych, płytek ceramicznych, kranów czy słuchawek prysznicowych.

Cif Power & Shine stworzony został przede wszystkim z myślą o usuwaniu zacieków, osadów z kamienia wodnego oraz śladów mydła, czyli najczęściej spotykanych i najbardziej uciążliwych zabrudzeń jakie spotkać możemy w łazience. Jednak preparat Cif nie tylko usuwa widoczny na pierwszy rzut oka brud. Jego wyjątkowa formuła po użyciu zabezpieczy powierzchnię specjalną warstwą antystatyczną, która utrudni osadzanie się zanieczyszczeń w przyszłości. Sprawi to, że Twoja łazienka pozostanie czysta znacznie dłużej niż dotychczas, a kolejne czyszczenie zajmie Ci po prostu o wiele mniej czasu.

Wzmocniona receptura środka pozwoli Ci w niezwykle wydajny sposób usunąć także inne, równie nieprzyjemne zabrudzenia, w tym także plamy tłuszczu. Power & Shine zagwarantuje Ci połysk bez smug oraz przyjemny, świeży zapach.

Regularne stosowanie środka marki Cif wiąże się oszczędnością czasu i pieniędzy, oraz znaczącym usprawnieniem zarówno wykonywania codziennych obowiązków związanych z utrzymaniem czystości, jak i gruntownym czyszczeniem. Dodatkowo, praktyczny aplikator ze spryskiwaczem pozwoli Ci dotrzeć w trudno dostępne miejsca, jeszcze bardziej zwiększając skuteczność i funkcjonalność preparatu.


Zastosowanie

Środek nie wymaga rozcieńczania, jest gotowy do użycia. Wystarczy spryskać nim powierzchnię i wyczyścić pry użyciu ściereczki lub gąbki. Na koniec spłukać całość czystą wodą. Aby pozbyć się trudnych zabrudzeń polecane jest pozostawienie środka na kilka minut przez właściwym czyszczeniem. Środek przy kontakcie działa drażniąco na skórę i oczy, w związku z czym zalecane jest korzystanie z odzieży ochronnej, np. rękawic.


Parametry

Pojemność:750 ml

Opinie

    Bądź pierwszy. Oceń towar!