• Cif Łazienka UltraSzybki - Środek do mycia powierzchni i urządzeń - 500 ml - Higiena.NET

Cif Łazienka UltraSzybki - Środek do mycia powierzchni i urządzeń - 500 ml

Kod towaru: CH/PŁ/CIF/DO ŁAZIENKI

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 15,70

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: Unilever Polska

Marka: Cif

W magazynie: 26 szt
Od ręki

Wystaw opinie:

5 Średnia ocena: 5 / Ilość opinii: 1
  • Cif Łazienka UltraSzybki - Środek do mycia powierzchni i urządzeń - 500 ml

Opis

Cif UltraSzybki Łazienka - Spray do mycia łazienki o bardzo szybkim działaniu, 500 ml

Preparat do czyszczenia powierzchni i urządzeń w łazience np. umywalek, płytek ceramicznych, muszli toaletowych, kranów czy wanien.

Cif Ultra Szybki zaprojektowany został przede wszystkim z myślą o zapewnieniu Ci wsparcia w codziennych obowiązkach. Głównym atutem wyjątkowej receptury środka jest błyskawiczne działanie, które wyraźnie usprawni Twoją pracę. Bez trudu usunie osady z kamienia wodnego oraz ślady mydła i uryny, czyli najbardziej uciążliwe zabrudzenia spotykane w łazience. W niezwykle wydajny sposób pomoże Ci przywrócić wszystkim Twoim powierzchniom połysk bez smug oraz nada im przyjemny, świeży zapach.

Regularne korzystanie ze środka marki Cif wiąże się z dużą oszczędnością czasu i pieniędzy, oraz znaczącym usprawnieniem zarówno wykonywania codziennych obowiązków związanych z utrzymaniem czystości, jak i myciem gruntownym. Dodatkowo, wygodny aplikator ze spryskiwaczem pozwoli Ci dotrzeć w trudno dostępne miejsca, jeszcze bardziej zwiększając skuteczność i funkcjonalność preparatu.


Zastosowanie

Środek nie wymaga rozcieńczania, jest gotowy do użycia. Wystarczy spryskać nim powierzchnię i wyczyścić pry użyciu ściereczki lub gąbki. Na koniec spłukać całość czystą wodą. Aby pozbyć się trudnych zabrudzeń polecane jest pozostawienie środka na kilka minut przez właściwym czyszczeniem.


Parametry

Pojemność:500 ml

Dokumenty

Opinie

  • Roman

    Używałem tego środka i dobrze radził sobie z czyszczeniem łazienki, daję 5 gwiazdek bo produkt robił to do czego został stworzony.