• Clinex 4Hall - Płyn do mycia i pielęgnacji posadzek w obiektach wielkopowierzchniowych - 5 l - Higiena.NET

Clinex 4Hall - Płyn do mycia i pielęgnacji posadzek w obiektach wielkopowierzchniowych - 5 l

Kod towaru: 77-659

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 81,95

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: Grupa Amtra

Marka: Clinex

W magazynie: 6 szt
Od ręki

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Clinex 4Hall - Płyn do mycia i pielęgnacji posadzek w obiektach wielkopowierzchniowych - 5 l

Opis

Clinex 4Hall - Płyn do mycia i pielęgnacji posadzek w obiektach wielkopowierzchniowych - 5 l

Płyn w koncentracie do mycia i pielęgnacji wszystkich wodoodpornych posadzek. Bez problemu pozbywa się nawet najtrudniejszych zabrudzeń z podłóg gresowych, betonowych, wykonanych z żywic epoksydowych oraz PCV, linoleum, kauczuku, czy terazzo. Dzięki swojemu niskopieniącemu charakterowi nadaje się zarówno do mycia maszynowego, jak i do mycia ręcznego. Podczas mycia tworzy filtr z powłoki polimerowej, który ma za zadanie zabezpieczyć posadzkę przed ponownym zabrudzeniem i przyspieszyć przyszły proces sprzątania. Szczególnie dobrze sprawdza się podczas mycia dużych powierzchni na dworcach, lotniskach, halach sportowych, produkcyjnych, magazynowych, w supermarketach.


Dozowanie

Wstrząsnąć butelką przed użyciem. W zależności od stopnia zabrudzenia powierzchni stosować rozcieńczenie od 50 do 100 ml na 10 l wody


Parametry

Pojemność:5 l

TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE

Nasz sklep internetowy korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w naszej polityce prywatności.