• Clinex Dispersion Stripper - Preparat do usuwania powłok polimerowych - 5 l - Higiena.NET

Clinex Dispersion Stripper - Preparat do usuwania powłok polimerowych - 5 l

Kod towaru: 77-679

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 119,95

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: Grupa Amtra

Marka: Clinex

W magazynie: 3 szt
Od ręki

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Clinex Dispersion Stripper - Preparat do usuwania powłok polimerowych - 5 l

Opis

Clinex Dispersion Stripper - Preparat do usuwania powłok polimerowych - 5 l

Bardzo skuteczny środek do usuwania nawarstwionych powłok polimeru, których nie sposób pozbyć się zwykłymi środkami do mycia gruntownego. Dzięki swojemu niskopieniącemu charakterowi może być stosowany zarówno w maszynach czyszczących jak i podczas mycia ręcznego za pomocą mopa. Pozbywa się nawet tych powłok, które były poddane długotrwałej pielęgnacji. Świetnie sprawdza się także do wodoodpornych, wrażliwych lub odpornych na zasady wykładzin podłogowych takich jak np. linoleum, guma, PCV, poliolefiny, kamień naturalny i sztuczny.


Zastosowanie

Wstrząsnąć butelką przed użyciem. Stosować proporcje rozcieńczenia 1:4 z wodą lub w przypadku rozpuszczania polimerów stosować koncentrat. Roztwór rozprowadzić na czyszczonej powierzchni i pozostawić na 10 - 15 minut nie dopuszczając do wyschnięcia. Szorować agresywnym padem do całkowitego pozbycia się brudu i powłoki zabezpieczającej. Po czyszczeniu brud zebrać, a powierzchnię zneutralizować dwukrotnie czystą wodą i dokładnie osuszyć przed kolejnymi działaniami.


Parametry

Pojemność:5 l

TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE

Nasz sklep internetowy korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w naszej polityce prywatności.