• Clinex DezoTable - Płyn do mycia i dezynfekcji powierzchni - 1 l - Higiena.NET

Clinex DezoTable - Płyn do mycia i dezynfekcji powierzchni - 1 l

Kod towaru: 77-919

Podatek VAT: 8,00%

Cena brutto 26,35

Ilość:

Producent: Grupa Amtra

Marka: Clinex

W magazynie: 20 szt
Od ręki

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Clinex DezoTable - Płyn do mycia i dezynfekcji powierzchni - 1 l

Opis

Płyn do mycia i dezynfekcji powierzchni, gotowy do użycia - 1 l

Profesjonalny środek do mycia i dezynfekcji powierzchni. Clinex DezoTable jest gotowy do użycia, nie ma potrzeby rozcieńczania go z wodą. Aby usunąć różnego rodzaju bakterie, grzyby czy wirusy, wystarczy spryskać nim powierzchnie.

Clinex DezoTable wyróżnia przede wszystkim łatwość w użyciu oraz siła i szybkość działania dezynfekującego. Jest bardzo skuteczny m.in. na koronawirusy, które usuwa błyskawicznie, bo po upływie zaledwie jednej minuty! Pozwala to skutecznie zadbać o bezpieczeństwo Twoje oraz osób z najbliższego otoczenia, np. rodziny czy współpracowników.

Doskonale sprawdzi się w miejscach związanych z medycyną, gdzie sterylność stanowi priorytet a środki do dezynfekcji powierzchni stosowane są bardzo często. Co więcej, dzięki temu, że może być używany na powierzchniach mających kontakt z żywnością, stanowi doskonałe rozwiązanie w branży gastronomicznej i spożywczej. Będzie niezastąpiony podczas mycia blatów roboczych, sprzętu kuchennego czy wnętrz urządzeń chłodniczych.

Oferowany płyn do dezynfekcji powierzchni w łatwy i wygodny sposób umożliwia utrzymanie bardzo wysokiego poziomu higieny. Butelka preparatu clinex DezoTable 1l wyposażona została w ergonomiczny aplikator w spray’u, który zwiększy efektywność i wydajność naszej pracy, a także pozwoli dotrzeć w trudne miejsca.


Instrukcja stosowania

Przed właściwym użyciem preparatu Clinex DezoTable należy wstrząsnąć butelką. Przy użyciu ściereczki, mopa czy spray'u nanieś płyn do dezynfekcji powierzchni na wybrane miejsce i rozprowadź równomiernie. W celu przeprowadzenia dezynfekcji i osiągnięcia pożądanego rezultatu pozostaw środek na określony poniżej czas, po czym spłucz dokładnie wodą pitną w miejscach mających bezpośredni kontakt z żywnością:

  • Działanie bakteriobójcze - 5 minut
  • Działanie bójcze przeciw grzybom drożdżom - 15 minut
  • Działanie wirusobójcze - 60 sekund
  • Działanie prątkobójcze - 15 minut


Polecane zastosowania

W czasie trwania pandemii koronawirusa różnego rodzaju środki do dezynfekcji powierzchni stały się nieodłącznym elementem naszej codzienności. W związku z tym Clinex DezoTable stanowi częsty wybór takich miejsc jak np.:

  • Przedszkola i żłobki
  • Restauracje i bary
  • Dworce kolejowe
  • Galerie handlowe
  • Hale sportowe

Parametry

Pojemność:1 l

TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE

Nasz sklep internetowy korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w naszej polityce prywatności.