• Clinex Nano Protect Silver Nice - Preparat do dezynfekcji klimatyzacji i wentylacji - 1 l
 - Higiena.NET

Clinex Nano Protect Silver Nice - Preparat do dezynfekcji klimatyzacji i wentylacji - 1 l

Kod towaru: 77-344

Podatek VAT: 8,00%

Cena brutto 28,95

Ilość:

Producent: Grupa Amtra

Marka: Clinex

W magazynie: 149 szt
Od ręki

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Clinex Nano Protect Silver Nice - Preparat do dezynfekcji klimatyzacji i wentylacji - 1 l

Opis

Clinex Nano Protect Silver Nice - Preparat do dezynfekcji klimatyzacji i wentylacji - 1 l

Preparat wykorzystujący aktywne nanocząsteczki srebra do dezynfekcji grzybów i innych drobnoustrojów wewnątrz wentylacją i klimatyzacji. Opóźnia ponowne ich rozmnażanie i eliminuje nieprzyjemny zapach - gwarantuje doskonałą higienę wewnątrz pomieszczeń i samochodów. Dla osiągnięcia maksymalnych efektów czyszczenia i dezynfekcji zalecia się stosowanie produktu Clinex A/C przed właściwą dezynfekcją.
Produkt posiada Pozwolenie Ministra Zdrowia na obrót produktem biobójczym nr 4008/10


Stosowanie

Preparat jest od razu gotowy do użycia. Wstrząsnąć butelką przed aplikacją. W czasie czyszczenia wyłączyć klimatyzację i nastawić nagrzewnicę na zimny nawiew powietrza. Wyjąć filtr antypyłkowy systemu klimatyzacji. Ustawić tryb recyrkulacji wewnętrznej. Ustawić dmuchawę na tryb maksymalny. Rozpylić środek czyszczący bezpośrednio do środka głównego kanału dolotowego klimatyzacji. Wyłączyć dmuchawę i odczekać 15 minut na zewnątrz czyszczonego pomieszczenia lub samochodu. Po tym czasie bez obaw można uruchomić czystą klimatyzację.


Parametry

Pojemność:1 l

TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE

Nasz sklep internetowy korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w naszej polityce prywatności.