• Clinex Shine Steel - Preparat do czyszczenia stali nierdzewnej - 5 l - Higiena.NET

Clinex Shine Steel - Preparat do czyszczenia stali nierdzewnej - 5 l

Kod towaru: 77-500

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 184,90

Ilość:

Producent: Grupa Amtra

Marka: Clinex

W magazynie: 6 szt
Od ręki

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Clinex Shine Steel - Preparat do czyszczenia stali nierdzewnej - 5 l

Opis

Clinex Shine Steel - Preparat do czyszczenia stali nierdzewnej - 5 l

Clinex Shine Steel to produkt stworzony z myślą o kompleksowej pielęgnacji i konserwacji powierzchni wykonanych ze stali nierdzewnej. Dzięki swojej silnie skoncentrowanej recepturze opartej na bazie naturalnych składników, w ekonomiczny i bez wysiłku pomoże Ci pozbyć się nawet najtrudniejszych zabrudzeń, pozostawiając po sobie nieskazitelną czystość oraz naturalny połysk bez smug i zacieków.

Clinex Shine Steel to produkt, który w perfekcyjnej harmonii łączy w sobie wysoką jakość, która wyraźnie wpłynie na komfort i efektywność wykonywanych zadań, oraz wydajność, gwarantującą znacznie bardziej ekonomiczne zużycie preparatu przy zachowaniu 100% skuteczności.

Preparat cieszy się zaufaniem klientów także ze względu na szerokie pole zastosowań. Clinex Shine Steel może być z powodzeniem wykorzystywany np. przy pielęgnacji balustrad, parapetów, klamek, wind, lodówek czy okapów kuchennych.


Zastosowanie

Wstrząsnąć przed użyciem. Na suchą powierzchnię nanieść niedużą ilość preparatu, a następnie roprowoadzić równomiernie i wytrzeć aż do usykania jednolitego połysku.


Parametry

Pojemność:5 l