• Clinex Gastro Steel - Preparat do czyszczenia stali nierdzewnej - 1 l - Higiena.NET

Clinex Gastro Steel - Preparat do czyszczenia stali nierdzewnej - 1 l

Kod towaru: 77-515

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 14,50

Ilość:

Producent: Grupa Amtra

Marka: Clinex

W magazynie: 110 szt
Od ręki

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Clinex Gastro Steel - Preparat do czyszczenia stali nierdzewnej - 1 l

Opis

Clinex Gastro Steel - Preparat do czyszczenia stali nierdzewnej - 1 l

Preparat do czyszczenia stali nierdzewnej Clinex Steel pozwoli Ci bez trudu pozbyć się wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń, takich jak np. osady z kamienia, tłuste plamy czy ślady po palcach. Sprawdzi się perfekcyjnie zarówno w domu, jak i w użytku bardziej profesjonalnym - to doskonałe rozwiązanie w branży gastronomicznej i przemysłowej. Dzięki silnym właściwościom czyszczącym i odtłuszczającym wykonywana praca będzie kosztowała Cię mniej wysiłku, a powierzchnie zabłysną jak nowe.

Wyjątkowa formuła preparatu Clinex Steel sprawia, że nadaje się on doskonale do czyszczenia dużych powierzchni, takich jak kuchenki, stoły czy okapy. Dzięki temu jest niezastąpiony w różnego rodzaju miejscach związanych z gastronomią, takich jak np. restauracje, kawiarnie czy stołówki. Dodatkowo, możesz nim dokładnie umyć także stalowe zlewy czy wanny.

Warto podkreślić, że prezentowany preparat do czyszczenia powierzchni ze stali nierdzewnej nie wymaga szorowania. Wystarczy spryskać nim zanieczyszczoną powierzchnię, a następnie przetrzeć ją szmatka zwilżoną wodą. Z powodu kwaśnego odczynu preparatu rekomendowane jest używanie rękawiczek ochronnych.


Zastosowanie

Wstrząsnąć butelką przed aplikacją. Rozpylić na czyszczoną powierzchnię, a następnie po minucie oczyścić szmatką do sucha.


Parametry

Pojemność:1 l