Zakup niezbędnych akcesoriów i środków czystości do biura, hotelu, restauracji czy innego obiektu tylko z pozoru może wydawać się banalnie prostym zadaniem. Gdy zacznie się przeglądać kategorie ręczników papierowych, mydeł w płynie czy papieru toaletowego, okazuje się, że klient stoi przed trudnym wyborem. Nawet w przypadku zwykłych serwetek – produktu, który wydaje się najprostszym z możliwych, dostępnych jest kilka rodzajów i rozmiarów. Jak ułatwić sobie zakupy i uniknąć pomyłek przy składaniu zamówienia? Dobry system to podstawa! Czym są systemy higieniczne i dlaczego zakupy środków czystości stają się dzięki nim znacznie łatwiejsze?

Czym są systemy higieniczne? Wyjaśnienie na przykładzie produktów marki TORK

Dla osób, które zaopatrują w produkty higieniczne biura, obiekty użyteczności publicznej, restauracje czy hotele, ważne jest, by wykonywanie niezbędnych zakupów było jak najwygodniejsze. Zastanawianie się nad tym, czy dany rodzaj mydła lub papieru toaletowego będzie pasował do znajdującego się w łazience dozownika, to zwykła strata czasu. Firma Essity, właściciel marki TORK, znalazł na to rozwiązanie. Produkty higieniczne tej marki są pogrupowane m.in. według zastosowania i rozmiarów. Czym są systemy higieniczne TORK? To nic innego, jak przyporządkowanie odpowiednich oznaczeń do produktów. Aby to wyjaśnić, posłużmy się przykładem: system T1 obejmuje dozowniki papieru toaletowego i papier toaletowy w dużych rolkach. Aby mieć pewność, że oba rodzaje produktów będą do siebie pasowały, wystarczy wybrać z oferty sklepu dozownik i papier toaletowy oznaczone symbolem T1.

Jakie produkty znajdują się w systemach higienicznych TORK?

Oferta produktów TORK dostępnych w formie systemów higienicznych obejmuje łącznie kilkanaście kategorii. Spośród nich możemy wymienić np.:

Zasada podziału produktów na kategorie jest dość prosta: w każdej z nich znajdują się dozowniki lub podajniki oraz pasujące do nich wymienne wkłady: ręczniki papierowe, papier toaletowy czy mydło w płynie.

Dlaczego kupowanie produktów w ramach jednego systemu higienicznego to wygodne rozwiązanie?

Najkrótsza odpowiedź, jakiej można udzielić na pytanie: czym są systemy higieniczne, brzmi: to ułatwienie dla tych, którzy kupują produkty potrzebne do utrzymania czystości w różnego rodzaju obiektach. Oferta produktów TORK jest szeroka – obejmuje dziesiątki rodzajów dozowników, ręczników, serwetek, papierów toaletowych w różnych rozmiarach i innych produktów. Asortyment marki cały czas się poszerza i aby klienci mogli łatwo się w tym odnaleźć, firma Essity zdecydowała się na wprowadzenie przejrzystego systemu kategoryzacji.

Korzystanie z oznaczeń systemów higienicznych TORK to sposób na wygodne, proste i oszczędne zakupy. Jak wygląda to w praktyce? W pierwszej kolejności warto zająć się wyborem dozownika lub podajnika: zastanowić się, jaka pojemność czy rozmiar najlepiej sprawdzi się w łazience czy kuchni, jakie wzornictwo będzie dobrze komponowało się z aranżacją wnętrza. Dalsze zakupy są już proste: wystarczy wybrać wkłady (ręczniki, papier, serwetki czy mydło) oznaczone tym samym symbolem, co dozownik.

Jakie korzyści przynosi klientom korzystanie z systemów higienicznych? To przede wszystkim oszczędność czasu: nie trzeba przeglądać stron z podobnie wyglądającymi produktami i szczegółowo analizować ich rozmiarów. Wybór akcesoriów i wkładów na podstawie oznaczeń systemu higienicznego to także mniejsze ryzyko pomyłek. Kupowanie produktów z systemów higienicznych TORK tylko z początku może wydawać się skomplikowane – tak naprawdę wystarczy raz spróbować dobrać dla siebie odpowiednie akcesoria i produkty jednorazowe, aby przekonać się, że nie ma w tym nic trudnego.

Wygodne wyszukiwanie produktów dzięki odpowiedniemu oznakowaniu systemów higienicznych

Czy oznaczenia w systemie higienicznym trzeba znać na pamięć? Podczas wykonywania zakupów nie jest to konieczne. Każdy produkt TORK dostępny w naszym sklepie ma odpowiedni symbol określający przynależność do systemu w swojej nazwie. Informacje na ten temat znajdują się także w opisie – podpowiadamy tam, jakie produkty wybrać, aby były kompatybilne z danym modelem dozownika. W razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu – zawsze chętnie pomożemy naszym klientom dobrać odpowiednie elementy systemu higienicznego.

Systemy higieniczne: produkty o wielu zastosowaniach

System wybrany: co dalej? Szukając dla siebie dozownika czy podajnika, klienci nie muszą ograniczać się do najprostszych modeli. W ofercie systemów higienicznych firmy TORK znajdują się produkty na każdy budżet i na każdą potrzebę. W ramach wszystkich kategorii systemów higienicznych można kupić zarówno tradycyjne plastikowe dozowniki w niskich cenach, jak i akcesoria, które wyróżniają się nowoczesnym, starannie przemyślanym wzornictwem. Dzięki szerokiej ofercie można dopasować rodzaj wybranego rozwiązania do swojego budżetu oraz do charakteru pomieszczenia. Jeśli łazienka ma być miejscem, które będzie wywierało pozytywne wrażenie na odwiedzających i budowało prestiż firmy, warto postawić na dozowniki i podajniki ze stali nierdzewnej. Te produkty z oferty TORK to zdobywcy wielu nagród w dziedzinie designu. Są funkcjonalne i przyciągają uwagę starannie wykonanymi detalami.

Gdzie sprawdzą się dozowniki i wkłady z systemów higienicznych TORK? Możliwości wykorzystania tego typu produktów jest wiele. Są niezastąpione jako wyposażenie łazienki w obiektach użyteczności publicznej: urzędach, szkołach, szpitalach i przychodniach. Sprawdzą się jako akcesoria łazienkowe w biurze, restauracji czy hotelu. Dozowników TORK mogą być używane także przez personel: kucharzy, kelnerów, osoby sprzątające.

Jakie korzyści płyną ze stosowania dozowników papieru toaletowego, ręczników papierowych, mydła i serwetek? To przede wszystkim sposób na zachowanie porządku w pomieszczeniu. Łatwe pobieranie odpowiedniej porcji z dozownika jest wygodne dla użytkowników i pozwala uniknąć problemów w postaci plam z mydła czy resztek papieru pozostawionych na podłodze. Udostępniając środki czystości w dozownikach, można także ograniczyć ich zużycie, co przekłada się na rzadsze zakupy wymiennych wkładów.

Produkty TORK: dla przedsiębiorców czy klientów indywidualnych?

Systemy higieniczne TORK są opłacalne wówczas, gdy w łazience lub kuchni zużywa się duże ilości materiałów jednorazowych: ręczników, papieru czy serwetek. Produkty te są sprzedawane w dużych rolkach lub opakowaniach, dzięki czemu można ograniczyć częstotliwość uzupełniania zapasów. Również dozowniki, podajniki i kosze na śmieci o większych pojemnościach lepiej sprawdzą się w gastronomii, hotelarstwie czy biurach niż w warunkach domowych. Klienci indywidualni również znajdą jednak w systemach higienicznych coś dla siebie: możemy im polecić np. system T4, czyli tradycyjne podajniki papieru toaletowego w rolkach lub system B3 – niewielkie, praktyczne kosze na śmieci o pojemności 5 litrów.

Polecane produkty