• Domestos 24H Plus – Płyn czyszcząco-dezynfekujący do toalet 5 l – Pine fresh - Higiena.NET

Domestos 24H Plus – Płyn czyszcząco-dezynfekujący do toalet 5 l – Pine fresh

Kod towaru: 179763

Podatek VAT: 8,00%

Cena brutto 43,10

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: Unilever Polska

Marka: Domestos

W magazynie: 176 szt
Od ręki

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Domestos 24H Plus – Płyn czyszcząco-dezynfekujący do toalet 5 l – Pine fresh

Opis

Domestos 24H Plus – Płyn czyszcząco-dezynfekujący do toalet 5 l – Pine fresh

Wyjątkowo silnie skoncetrowany, zagęszczony preparat czyszcząco-dezynfekujący. Domestos 24H Plus wyposażony w nowatorską formułę pozostaje na powierzchni muszli toaletowej dłużej niż dotychczas, dzięki czemu zapewnia jej kompleksową ochronę. Usuwa i zabezpiecza przed powstawaniem wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń, w tym zarazków rozpylanych podczas spłukiwania wody.

Regularne użytkowanie produktu Domestos daje nie tylko gwarancję pozbycia się 99,999% bakterii, wirusów i grzybów, ale również, dzięki zawartym w produkcie składnikom wybielającym, sprawia, że doskonale radzi On sobie również z konwencjonalnymi zabrudzeniami i kamieniem, oraz zapobiega ponownemu ich powstawaniu w przyszłości. Nadaje się także do dezynfekcji innych powierzchni, w tym wlotów wanien i umywalek.


Zastosowanie

Rozprowadzić równomiernie na powierzchni, którą mamy zamiar zdezynfekować. Produkt rozprowadzony na powierzchni ówcześnie umytej spłukujemy po 15 minutach, w innym wypadku należy odczekać około 30 minut. W przypadku kompleksowej dezynfekcji muszli, płyn należy równomiernie rozprowadzi pod jej górną krawędzią, pozostawić na noc, po czym spłukać.


Parametry

Pojemność:5 litrów
Zapach:leśny

TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE

Nasz sklep internetowy korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w naszej polityce prywatności.