• Swish Food Service Disinfectant - Płyn do mycia i dezynfekcji powierzchni, gotowy do użycia - 5 l - Higiena.NET

Swish Food Service Disinfectant - Płyn do mycia i dezynfekcji powierzchni, gotowy do użycia - 5 l

Kod towaru: FOOD SERVICE DESINFE/ 5L

Podatek VAT: 8,00%

Cena brutto 54,05

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: Swish

Marka: Swish

W magazynie: 16 szt
Od ręki

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Swish Food Service Disinfectant - Płyn do mycia i dezynfekcji powierzchni, gotowy do użycia - 5 l

Opis

Płyn do mycia i dezynfekcji powierzchni, gotowy do użycia - 5 l

Profesjonalny środek marki Swish w formie koncentratu przeznaczony do czyszczenia i dezynfekcji powierzchni mających kontakt z żywnością. Sprawdzi się idealnie w lokalach związanych z przemysłem spożywczym np. w lokalach gastronomicznych, halach produkcyjnych i przetwórczych oraz magazynach chłodniczych.

Silnie skoncentrowana receptura preparatu oferuje bardzo wysoką skuteczność w przystępnej cenie. W niezwykle ekonomiczny sposób wesprze Cię podczas usuwania różnego rodzaju bakterii, a także zabrudzeń z tłuszczu i olejowego, oraz przypaleń. Jego silne właściwości rozpuszczające sprawią, że przy niewielkim wysiłku usuniesz nawet najbardziej uciążliwe zabrudzenia i uwolnisz się od pleśni.

Środek Food Service Disinfectant znacząco wpłynie na usprawnienie prac związanych z myciem powierzchni oraz urządzeń mających kontakt z żywnością, np. lodówek, i jest dla nich bezpieczny - nie pozostawia zarysowań, smug i mikrouszkodzeń.


Zastosowanie

Dezynfekcja - Spryskać preparatem powierzchnię z odległości około 20 cm dbając o całkowite jej pokrycie lub nanieść na ściereczkę i nawilżyć powierzchnię. Czas ekspozycji od 1 minuty do 10 minut.


Parametry

Pojemność:5 l