• Swish Quato 44 - Środek myjąco-dezynfekujący z neutralizatorem zapachów - 5 l - Higiena.NET

Swish Quato 44 - Środek myjąco-dezynfekujący z neutralizatorem zapachów - 5 l

Kod towaru: QUATO 44/ 5 L

Podatek VAT: 8,00%

Cena brutto 140,30

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: Swish

Marka: Swish

W magazynie: 8 szt
Od ręki

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Swish Quato 44 - Środek myjąco-dezynfekujący z neutralizatorem zapachów - 5 l

Opis

Silny koncentrat myjąco-dezynfekujący z funkcją neutralizacji przykrych zapachów

Fachowy środek marki Swish do mycia powierzchni i urządzeń. Silne działanie dezynfekcyjne oraz składniki neutralizujące przykre zapachy, sprawią, że preparat będzie niezastąpionym wsparciem w miejscach związanych z przemysłem spożywczym i sektorem medycznym, np. w lokalach gastronomicznych, domach opieki czy przychodnich lekarskich.

Skoncentrowana receptura Quato 44 pomoże w prosty i szybki sposób usunąć nawet najbardziej uciążliwe zabrudzenia np. zaschnięty tłuszcz. Z kolei bardzo silna formuła antybakteryjna wspomoże zachować wysoki poziom sterylności czyszczonych powierzchni. Sprawdzi się doskonale w przypadku czyszczenia wszystkich wodoodpornych powierzchni np. Blatów kuchennych, krajalnic, piekarników.

Swish Quato 44 wyjątkowo skuteczne radzi sobie także z neutralizacją przykrych zapachów, które usuwa permanentnie. To idealne rozwiązanie np. podczas gruntownego mycia lodówki. Co więcej, preparat działa efektywnie nawet w niskich stężeniach, dzięki czemu jedna butelka wystarcza na bardzo długi czas, wyraźnie zwiększając oszczędność wynikającą z braku potrzebny kupna i transportu dodatkowych środków czystości.


Instrukcja stosowania

Środek może być stosowany podczas mycia ręcznego, maszynowego lub pianowego. Nie wymaga spłukiwania, jednak w przypadku czyszczenia powierzchni lśniących zalecane jest przemycie ich wodą pitną przed wyparowaniem środka w celu uniknięcia pojawienia się nieestetycznych śladów. Wymaga rozcieńczania w czystej wodzie.

  • Dezynfekcja bakteriobójcza, wirusobójcza i grzybobójcza – Rozpuść około 20 ml środka w 1 litrze czystej wody. Tak uzyskanym roztworem przemyj powierzchnię i pozostaw na 10 minut.
  • Sanityzacja – Rozpuść około 5 ml środka w 1 litrze czystej wody. Tak uzyskanym roztworem przemyj powierzchnię i pozostaw na 60 sekund, po upływie których sanityzacja będzie skończona.
Środek jest drażniący. Podczas stosowania zalecane jest korzystanie z odzieży ochronnej, przede wszystkim rękawic, oraz ochrony oczu. Należy unikać połknięcia.


Parametry

Pojemność:3,78 l