• Foxy Asso - Ręcznik kuchenny, 2-warstwowy, biały - 4 rolki - Higiena.NET

Foxy Asso - Ręcznik kuchenny, 2-warstwowy, biały - 4 rolki

Kod towaru: 002047

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 10,45

Ilość:

Jednostka miary: bind

Producent: ICT

Marka: Foxy

W magazynie: 48 bind
Od ręki

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Foxy Asso - Ręcznik kuchenny, 2-warstwowy, biały - 4 rolki

Opis

Foxy Asso - Ręcznik kuchenny, 2-warstwowy – Biały

Ręcznik kuchenny Foxy Asso to solidny, wielozadaniowy produkt do codziennego stosowania w całym gospodarstwie domowym. Skutecznie usunie wilgotne plamy i zabrudzenia w kuchni, jak i pozwoli pozbyć się kurzu z salonu czy przestrzeni biurowej. Szczególnie polecany wszystkim tym, którzy preferują klasyczne, białe ręczniki papierowe bez nadruku i różnego rodzaju dekoracji.

Foxy Asso powstał z połączenia dwóch warstw 100% celulozy najlepszego gatunku, co sprawia, że ręcznik zachowuje idealną równowagę między chłonnością a wytrzymałością. Co więcej, w jego produkcji zastosowano innowacyjny sposób tłoczenia papieru, co zaowocowało lepszym i bardziej równomiernym wchłanianiem się cieczy.

Uniwersalny i ekonomiczny ręcznik o specjalnie opracowanej strukturze sprawdzi się wszędzie tam, gdzie liczy się skuteczność i wygoda stosowanych rozwiązań. Podobnie jak wszystkie ręczniki kuchenne marki Foxy, Asso posiada atest Państwowego Zakładu Higieny i jest dopuszczony do kontaktu z żywnością.


Parametry

Warstwy:2
Materiał:celuloza
Kolor:biały
Opakowanie:4 rolki

TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE

Nasz sklep internetowy korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w naszej polityce prywatności.