• Kimberly-Clark Scott 6622 - Ręczniki papierowe w roli, 300 m, biały - 6 rolek - Higiena.NET

Kimberly-Clark Scott 6622 - Ręczniki papierowe w roli, 300 m, biały - 6 rolek

Kod towaru: 6622

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 718,75

Ilość:

Jednostka miary: opakowanie

Średnio w magazynie
Od ręki

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Kimberly-Clark Scott 6622 - Ręczniki papierowe w roli, 300 m, biały - 6 rolek

Opis

Kimberly-Clark Scott - Ręczniki papierowe w roli, 300 m, biały - 6 rolek

Wysokiej jakości ręczniki papierowe marki Scott zaprojektowane do zastosowania w miejscach wymagających utrzymania wysokiego poziomu higieny. Sprawdzą się doskonale przede wszystkim w sektorze medycznym np. w przychodniach lekarskich, gabinetach stomatologicznych czy szpitalach.

Dzięki temu, że ręczniki są stworzone zarówno w oparciu o miękką celulozę jak i ekologiczną makulaturę, są w stanie sprostać wymaganiom klientów dla których komfort oraz przystępna cena powinny iść w parze. Przyczynia się to także do zminimalizowania negatywnego wpływu na środowisko naturalne, co potwierdza uzyskany certyfikat Ecolabel.

Zastosowana w ich produkcji nowoczesna technologia, sprawia, że ręczniki są bardzo chłonne. Użytkownicy naszych łazienek osuszą dłonie znacznie szybciej i przy użyciu mniejszej ilości ręczników. W ten sposób prezentowany produkt gwarantuje wyjątkowo wysoką wydajność, a co za tym idzie dużą oszczędność pieniędzy.

Ręczniki wyróżniają się także przyjemną w dotyku, miękką fakturą, dzięki której osuszanie rąk będzie po prostu komfortowe. Pozwoli Ci to zrobić bardzo pozytywne wrażenie na osobach korzystających z Twoich toalet, a przy tym nie nadszarpnie znacznie budżetu.


Zastosowanie

Ręcznik jest kompatybilny z dozownikami z linii Aquarius o kodach 7375 oraz 7376.


Parametry

Materiał wykonania:Celuloza/Makulatura
Długość rolki:300 m
Szerokość rolki:19,80 cm
Liczba warstw:2
Kolor:biały
Jednostka sprzedaży:1 opakowanie = 6 rolek