• Kimberly-Clark Scott Slimroll - Ręczniki papierowe w roli,  białe, 6 rolek - 190 m - Higiena.NET

Kimberly-Clark Scott Slimroll - Ręczniki papierowe w roli, białe, 6 rolek - 190 m

Kod towaru: 6695

Cena brutto 274,25

Ilość:

Jednostka miary: karton

Producent: Kimberly - Clark

Marka: Scott

Dużo w magazynie
Od ręki

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Kimberly-Clark Scott Slimroll - Ręczniki papierowe w roli,  białe, 6 rolek - 190 m

Opis

Kimberly-Clark Scott Slimroll - Ręczniki papierowe w roli, białe, 6 rolek - 190 m

Wysokiej jakości, wydajne ręczniki papierowe marki Scott, które zostały zaprojektowane przede wszystkim z myślą o miejscach o dużym natężeniu ruchu. Sprawdzą się świetnie przede wszystkim w przestrzeniach publicznych np. w galeriach handlowych, dworcach czy obiektach sportowych. Dodatkowo, dzięki znacznie mniejszej średnicy niż standardowe ręczniki mieszczą się w niedużych dozownikach. Dlatego polecane są wszędzie tam gdzie liczy się oszczędność miejsca i jak najefektywniejsze wykorzystanie przestrzeni.

Oferowane ręczniki oparto niemal w 100% na makulaturze, wytrzymałej i ekologicznej alternatywie dla celulozy. Dzięki temu są w stanie sprostać wymaganiom klientów dla których niskie zużycie i przystępna cena są bardzo istotne. Należy także zwrócić uwagę na fakt, że wykorzystywanie włókien z recyklingu wpływa pozytywnie na środowisko naturalne, co potwierdza certyfikat Ecolabel, którym prezentowane ręczniki zostały oznaczone.

Zastosowana w ich produkcji nowatorska technologia Airflex, sprawia, że ręczniki są bardzo chłonne. Tak niezawodne i szybkie osuszanie dłoni to przede wszystkim gwarancja wysokiej higieny oraz usprawnienie ruchu w łazienkach. Goście toalet zużywają mniej ręczników, a my oszczędzamy pieniądze.

Ręczniki wyróżniają się także przyjemną w dotyku, miękką fakturą, dzięki której osuszanie rąk będzie po prostu komfortowe. Pozwoli Ci to w ekonomiczny sposób zrobić pozytywne wrażenie na użytkownikach toalet.


Zastosowanie

Ręcznik jest kompatybilny tylko z dozownikami z linii Aquarius SlIMROLL o kodach 7955 i 7956. Dzięki połączeniu ręczników z sugerowanym dozownikiem jeszcze bardziej ograniczamy ich zużycie i zwiększamy sterylność. To świetny sposób na zapewnienie użytkownikom toalet wygody, a sobie oszczędności.


Parametry

Materiał wykonania:Makulatura
Długość rolki:190 m
Średnica rolki:15 cm
Szerokość odcinka:19,80 cm
Liczba warstw:1
Kolor:biały
Jednostka sprzedaży:1 opakowanie = 6 rolek