• Lucart Identity Toilet - Dozownik do papieru toaletowego, system autocut - Czarny - Higiena.NET

Lucart Identity Toilet - Dozownik do papieru toaletowego, system autocut - Czarny

Kod towaru: 892983S

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 68,85

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: Lucart Professional

Marka: Lucart

Brak w magazynie
Dostępny na zamówienie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Lucart Identity Toilet - Dozownik do papieru toaletowego, system autocut - Czarny

Opis

Lucart Identity Toilet - Dozownik do papieru toaletowego, system autocut - Czarny

Praktyczny dozownik marki Lucart do wydawania papieru toaletowego w postaci pojedynczych listków. Cechą wyróżniającą prezentowane urządzenie na tle konkurencji jest przede wszystkim fakt, że umieszczona w nim rolka wystarcza na bardzo długi czas. Wszystko za sprawą innowacyjnego systemu autocut, który pomaga kontrolować jej zużycie. Oferowany dyspenser odcina listki o określonej długości z rolki wewnątrz, dzięki czemu wydawany jest zawsze pojedynczy arkusz papieru toaletowego. W połączeniu z wbudowanym w mechanizm hamulcem, cała konstrukcja zapobiega niepotrzebnemu rozwijaniu rolki i ma bezpośredni wpływ na zmniejszenie kosztów utrzymania naszych łazienek.

Zastosowany system ma także przełożenie na podniesienie poziomu higieny w zarządzanych przez nas miejscach. Korzystając z przedstawianego dozownika marki Lucart goście naszych toalet mają gwarancję, że nikt wcześniej nie dotykał używanego przez nich arkusza papieru toaletowego. Oprócz tego, szczelna obudowa urządzenia wykonana została z wytrzymałego tworzywa sztucznego, które zabezpiecza zawartość przed czynnikami zewnętrznymi, np. szkodliwymi drobnoustrojami czy aktami wandalizmu. Dzięki temu sprawdzi się perfekcyjnie w różnego rodzaju miejscach publicznych o średnim lub dużym natężeniu ruchu, np. w galeriach handlowych czy dworcach, ale nie tylko. Gwarancja zachowania higieny umieszczonego wewnątrz papieru toaletowego sprawia, że dozownik stanowi popularny wybór wśród placówek związanych z sektorem medycznym, np. szpitali czy przychodni lekarskich.

Dozownik został zaprojektowany i wykonany z troską o każdy szczegół. W idealnej harmonii łączy w sobie wygodę i estetykę. Prosty design w eleganckim, czarnym kolorze nadaje dozownikowi profesjonalny, nowoczesny wygląd. W połączeniu z wysoką funkcjonalnością, Twoje łazienki pozostawią po sobie bardzo dobre wrażenie. Warto także dodać, że oferowane urządzenie jest bardzo proste w obsłudze. Czyszczenie gładkiej obudowy zajmuje niewiele czasu, a sama wymiana wkładów papieru toaletowego jest wygodna i po prostu łatwa. Twój personel będzie mniej obciążony, a dzięki temu zwiększy się jego wydajność pracy.


Cechy produktu

  • Gładka obudowa = łatwe czyszczenie
  • Dozowanie pojedynczych odcinków = oszczędność wkładów
  • Szczelne zamknięcie = większa higiena
  • Prosta wymiana wkładów
  • Schludny, profesjonalny wygląd
  • Redukcja niepotrzebnego rozwijania rolki
  • Zamknięcie na kluczyk = większe bezpieczeństwo


Kompatybilne produkty

Dozownik jest kompatybilny z papierem toaletowym w systemie Lucart Identity o kodach: 812177, 812178 oraz 812179. Połączenie dozownika i jednego z przedstawionych wkładów oferuje nam do wykorzystania łącznie 900 wydanych pojedynczo listków papieru toaletowego o długości 22,5 cm.


Parametry

Materiał wykonania:Tworzywo sztuczne
Kolor:Czarny
Wysokość:38,5 cm
Szerokość:23 cm
Głębokość:15,3 cm
Jednostka sprzedaży:1 dozownik

TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE

Nasz sklep internetowy korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w naszej polityce prywatności.